Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, November 29, 2015
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki

Grupa naborowa
Informacja
Kadra

Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II
Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów   Grupa naborowa: starsi - wtorki: 17.00 - 18.30 (hala), młodsi - czwartki: 16.15 - 17.45 (sala).
2015-11-16 II Turniej piłki nożnej.
Zapowiedzi meczy
Klub Sportowy Błażowianka Błażowa tradycją roku minionego organizuje drugi turniej piłki nożnej halowej. W tym roku chcemy również przeprowadzić zawody, które odbywały by się w dwóch dniach, termin turnieju to 13 i 20 grudnia. Do udziału zaprosić chcielibyśmy dwanaście zespołów. Jeżeli kandydatów (chętnych) będzie mniej to turniej odbędzie się w jednym dniu (20.XII), a zasady gry zostaną ustalone później. Obecne zasady rozpisane zostały na zespołów dwanaście. Chętne drużyny (zrzeszone, niezrzeszone) prosimy o kontakt telefoniczny (ew. sms) do organizatorów turnieju(niżej). Terminem ostatecznym na wyrażanie chęci uczestnictwa jest 8 grudnia. Organizator przewidział puchary i nagrody dla zwycięzców, a dla wszystkich uczestników miłą zabawę i dobrą atmosferę, której na pewno nie zabrakło w roku poprzednim. Szczegóły turnieju, opłaty w rozwinięciu newsa.
Dodane przez temik3 dnia November 16 2015 11:57:00 Czytaj więcej 0 Komentarzy 170 Czytań Drukuj
2015-11-25 Podsumowanie dokonań w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016.
Aktualności
Runda jesienna sezonu 2015/2016 w rzeszowskiej V lidze jakiś czas temu dobiegła końca, czas na podsumowanie tego co zespół dokonał, co udało się zrealizować, bądź czego nie. Po awansie czy jak kto woli powrocie po dwóch latach do V ligi, zarząd klubu na czele z Prezesem Janem Kustrą nie wywierał żadnej presji co do wyniki, drużyna młoda wspierana kilkoma starszymi, doświadczonymi piłkarzami miała powalczyć i jeśli tylko będzie w stanie powalczyć o miejsca, które na koniec sezonu zagwarantują utrzymanie. Ten cel chce osiągnąć większość drużyn tej ligi, przed sezonem Błażowianka w gronie kilku jeszcze zespołów wśród znawców była wymieniana jako główny dostarczyciel punktów i tym samym jeden z pewniaków do spadku. W samej Błażowej pesymistów nie brakowała, bo i jakim sposobem miało być dobrze skoro udało się w przerwie letniej pozyskać do drużyny byłego bramkarza naszego klubu Ireneusza Jamrozika a plany kolejnych transferów spełzły na niczym. Z drużyną na domiar złego pożegnali się bracia Wielgos...
Dodane przez temik3 dnia November 25 2015 11:34:44 Czytaj więcej 0 Komentarzy 46 Czytań Drukuj
2015-11-11 XV kolejka V ligi Błażowianka - KS Trzebownisko.
Sprawozdania z meczy
W ostatniej kolejce rozgrywek V ligi rywalem Błażowianki był zespół z Trzebowniska. W składzie rywali znana postać Paweł Kloc, niegdysiejszy gracz pierwszoligowej Stali Mielec, obecnie lider, trener drużyny KS a także kolega z pracy Prezesa Jana Kustry, który nie musiał obawiać się o to, że kolega zrobi mu taką przykrość jak inny kolega z niedzielnego spotkania w Bratkowicach i nie wpuści na plac gry "lewego zawodnika". Gospodarze po męczącej jesieni już przed dwoma tygodniami sygnalizowali spadek formy co postępowało w kolejnym spotkaniu, dlatego dzisiaj można było mieć spore obawy o końcowy wynik.
Dodane przez temik3 dnia November 11 2015 19:55:00 Czytaj więcej 0 Komentarzy 188 Czytań Drukuj
2015-11-08 XIV kolejka V ligi Bratek Bratkowice - Błażowianka Błażowa.
Sprawozdania z meczy
W trzynastej kolejce rozgrywek V ligi w Bratkowicach nasz zespół stoczył pojedynek z miejscowym Bratkiem. U gospodarzy zabrakło Kurowskiego i ... Pawła Hejniga, jeśli chodzi o ostatniego gracza to do końca tak nie było, dlaczego o tym na końcu newsa popartego linkami, konfrontacja nie dała jednoznacznej odpowiedzi, gdyż bracia z reguły są do siebie podobni a i zdjęcia z dowodu różne. Przejdźmy do meczu, który szczególne znaczenie miał dla gospodarzy będących w strefie spadkowej.
Dodane przez temik3 dnia November 08 2015 18:42:21 Czytaj więcej 0 Komentarzy 315 Czytań Drukuj
2015-10-31 XIII kolejka V ligi Błażowianka - KS Przybyszówka.
Sprawozdania z meczy
W sobotnie, słoneczne, ciepłe popołudnie do Błażowej zawitała drużyna KS Przybyszówka, która w rozgrywkach radziła sobie dotąd bardzo słabo. Goście odnieśli tylko dwa zwycięstwa u siebie z outsajderem Dynovią i na wyjeździe dość niespodziewanie w Stobiernej. Trenerem rywali jest bardzo ceniony i szanowany w Błażowiance jak i samym mieście Błażowa Wiesław Gołda. To za jego pracy trenerskiej w Błażowiance drużyna osiągała spore sukcesy, bo awansowaliśmy do V ligi a także zajmowaliśmy najwyższe miejsce, czwarte na koniec rozgrywek. Dziś stanęliśmy naprzeciw siebie i dla obu zespołów najważniejszym celem były trzy punkty. Nie mogło być mowy o złośliwościach, musiał panować szacunek dla rywali, ale walka, twarda walka musiała być, gdyż bez tego nie można wygrywać.
Dodane przez temik3 dnia October 31 2015 19:01:36 Czytaj więcej 0 Komentarzy 236 Czytań Drukuj
2015-10-24 XII kolejka V ligi Wisłok Czarna - Błażowianka.
Sprawozdania z meczy
Wisłok Czarna był kolejnym rywalem Błażowianki w rozgrywkach V ligi. Gospodarze, beniaminek ligi podobnie jak nasz zespół zaczął rozgrywki z wysokiego "C" gromiąc na starcie Strumyk Malawa aż 6:0. Potem wprawdzie było zdecydowanie gorzej i na dzień dzisiejszy gospodarze oscylowali na granicy utrzymania. Zmartwienia Błażowianki to ciągłe braki kadrowe, gdy wydawało się, że mogący zagrać dziś Wojciech Kruczek będzie sporym wzmocnieniem to znów na ostatnim treningu kontuzji nabawił się Przemysław Kanach. Problemem gości, który trzeba było wyeliminować był grający trener Mateusz Walkowicz, który dla Wisłoka zdobył już połowę bramek drużyny. Lewonożny piłkarz potrafiący dryblować, uderzać z każdej odległości musiał być ściśle pilnowany i odcinany od podań.
Dodane przez temik3 dnia October 24 2015 20:39:09 Czytaj więcej 0 Komentarzy 253 Czytań Drukuj
2015-10-17 XI kolejka V ligi Błażowianka - Resovia II Rzeszów.
Sprawozdania z meczy
Rezerwy Resovii Rzeszów były kolejnym rywalem Błażowianki w walce o ligowe punkty. Przeciwnik grający bardzo uzdolnioną młodzieżą dodatkowo wzmocniony grającym trenerem Rafałem Rajzerem zajmował dotąd pozycję wicelidera i do Błażowej przyjechał po komplet punktów. Gospodarze po za trójką weteranów od początku sezonu w swym składzie mają też samych młodych, zdolnych graczy, którzy na dodatek potrafią realizować założone cele. Dziś na nasiąkniętym wodą po sporych opadach deszczu boisku kibice chcieli oglądać dobre widowisko, sporo sytuacji podbramkowych no i bramek.
Dodane przez temik3 dnia October 17 2015 23:39:35 Czytaj więcej 0 Komentarzy 296 Czytań Drukuj
2015-10-10 X kolejka V ligi Sawa Sonina - Błażowianka.
Sprawozdania z meczy
W dziesiątek kolejce drużyna Błażowianki udała się do Soniny na spotkanie ze spadkowiczem z IV ligi Sawą. Goście po ostatnich wzmocnieniach powoli pną się w górę tabeli, gości zaś w ubiegłym tygodniu znów dopadły problemy kadrowe. Z gry wypadli za nadmiar żółtych kartek Tomasz Drewniak i Robert Mijalny na dodatek na ostatnim treningu kontuzji kostki doznał Sebastian Bober jedna z ostoi defensywy. Do składu trzeba było dokoptować Mirosława Ząbka i należą mu się podziękowania za to że mógł być, a także weterana ligowych rozgrywek, będącego ciągle w formie Jerzego Kanacha ojca dwóch naszych młodzieżowców. Na dodatek z niewyleczoną kontuzją kostki musiał zagrać Robert Borkowski, a o chorych grających nie warto wspominać. Tak więc musieliśmy mieć "pod górkę".
Dodane przez temik3 dnia October 10 2015 20:40:50 Czytaj więcej 0 Komentarzy 313 Czytań Drukuj
2015-10-03 IX kolejka V ligi Błażowianka - Głogovia Głogów Małopolski.
Sprawozdania z meczy
W kolejnej turze spotkań Błażowianka podejmowała lidera tabeli Głogovię Głogów Małopolski. Kurczący się skład gospodarzy znów się skurczył tym razem o Przemysława Kanacha i Macieja Krułę, dobrze, że po kontuzji wrócił Rafał Kanach i z wojaży po świecie Marcin Sobkowicz. Plan na spotkanie ze zdecydowanym liderem był jeden, zachować czyste konto. Zrobić to z pewnością stawać się wydawało arcytrudne. No ale grać i walczyć trzeba, co z tego mogło wyniknąć i wynikło w dalszej części.
Dodane przez temik3 dnia October 03 2015 19:48:06 Czytaj więcej 0 Komentarzy 311 Czytań Drukuj
2015-09-26 VIII kolejka V ligi Strumyk Malawa - Błażowianka.
Sprawozdania z meczy
Sobota, ósma kolejka rozgrywek V ligi, Błażowianka w kolejnym meczu wyjazdowym gościła w Malawie grając z miejscowym Strumykiem. Goście jeszcze niedawno walczyli z powodzeniem w III lidze, dziś z tamtego składu pozostało niewielu, bo raptem grający trener Piotr Gaca i wieloletnia ostoja Strumyka jej kapitan Damian Bieda. W Błażowiance dziś nie dość, że bardzo młodzieżowo bo aż sześciu w pierwszym składzie a do tego ławka bardzo wąska, może nic w tym dziwnego, ale akurat dwaj gracze z rocznika 1999, Sławomir Wyskiel i Maciej Kruła mogli zagrać tylko 80 minut, taki regulamin gier. 
Dodane przez temik3 dnia September 26 2015 20:25:54 Czytaj więcej 0 Komentarzy 373 Czytań Drukuj
2015-09-20 VII kolejka V ligi Astra Medynia Głogowska - Błażowianka.
Sprawozdania z meczy
Kolejna runda rozgrywek V ligi, rywal bardzo niewygodny dla naszego zespołu ponieważ w sezonie 2012/2013 po awansie Astry to gracze z Medynii dwukrotnie okazali się lepsi i zgarnęli sześć oczek, których potem zabrakło Błażowiance do utrzymania. Dziś pogoda typowo piłkarska, boisko po opadach deszczu bardzo dobrze przygotowane, temperatura rewelacyjna do biegania. Do gry powrócił Marcin Sobkowicz, ale znów wypadł Hubert Serwatka czyli status quo pozostał. Gospodarze po dobrym okresie punktowym plan mieli jeden wygrać i przeskoczyć gości w tabeli.
Dodane przez Administrator dnia September 20 2015 19:46:33 Czytaj więcej 0 Komentarzy 285 Czytań Drukuj
Strona 1 z 111 1 2 3 4 > >>
Banery
Ostatni sparing
V liga

Błażowianka Błażowa


LKS Trzebownisko


11.11.2015r. (środa) 14.00


1-1 (0-0)


Najbliższy mecz
V liga

Błażowianka Błażowa


KS Dąbrówki


------


-------


Tabela
KLASA A
1.Głogovia
153334-18
2.Błażowianka 152821-14
3.Sokół
152635-28
4.Strzyżów152640-27
5.Strumyk
152421-21
6.Resovia II152429-31
7.Stobierna152322-26
8.Trzebownisko 152127-25
9.Astra152023-21
10.Grodziszcz.151838-34
11.Sawa151828-28
12.Bratek15 17 24-25
13.Dąbrówki151515-27
14.Dynovia151419-29
15.Przybyszówka
151115-27
16.Czarna
151031-41
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

temik3
27/11/2015 12:53
Wtorek 18.30 Grunwald.

temik3
27/11/2015 10:23
Błażowianka - LKS Wesoła 10-13 Kruła 4, Kruczek 2, P. Kanach 2, Sobkowicz, Wyskiel,

Administrator
24/11/2015 20:42
Błażowianka - Bartek Kruczek Team 5:7 M. Kruła 2, G Chuchla 2, S. Wyskiel.

Administrator
24/11/2015 20:01
Błażowianka - Bartek Kruczek Team 14-4 R.Kanach3, P.Kanach3, Borkowski2, M.Kruła, W.Kruczek, P. Woźniak, G. Chuchla, R. Kruła, M. Sobkowicz.

temik3
20/11/2015 09:38
wtorek 18.35 Błażowianka - Bartek Kruczek Team.

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy młodsi 99
Klasa A (T-20)
1.Jawor91629-15
2.Arka91616-10
3.Zorza91625-14
4.Błażowianka91519-18
5.Orzeł91523-18
6.Polonia91422-24
7.Dąb91215-13
8.Wisłok91011-20
9.Rzemieślnik979-23
10.Budovia956-26