Farma banerów

Błażowianka - Iskra Jawornik Polski, niedziela 5 październik, godzina 15.00 !!!    01.10. (środa) 16.00 Jedność Hucisko - Błażowianka (trampkarze), 04.10. (sobota) 11.00 Błażowianka - Wola Dalsza (trampkarze), 04.10 (sobota) 15.00 Błażowianka - Pogoń Leżajsk (juniorzy).    Trening seniorzy/junorzy - poniedziałek: 29.09 - 19.00, środa: 01.10 - 18.45.
28-09-2014 VII kolejka Klasy "A" Włókniarz Rakszawa - Błażowianka.
Sprawozdania z meczy
Meczem kolejki można nazwać spotkanie lidera, Włókniarza Rakszawa z Błażowianką. Oba zespoły dzielił tylko jeden punkt w tabeli. Za gospodarzami przemawiała statystyka wcześniej rozegranych pojedynków pomiędzy oboma drużynami na boisku w Rakszawie. Tylko raz nasz zespół pokonał rywali na jego stadionie, po drodze zdarzyły się jeszcze dwa remisy, pozostałe gry gospodarze rozstrzygali na swą korzyść. Dziś podopieczni znanego w Błażowej, wieloletniego jej gracza Wiesława Ślączki podbudowani wysokim zwycięstwem w Żołyni mieli sporą chrapkę na kolejną pełną pulę. Goście przyjechali również po zdobycze punktowe, więc kibice nie mogli się nudzić.
Dodane przez Administrator dnia September 28 2014 18:50:42 Czytaj więcej 0 Komentarzy 357 Czytań Drukuj
21-09-2014 VI kolejka Klasy "A" Błażowianka - Markovia Markowa.
Niewygodny rywal jakim do tej pory była Markovia Markowa dla Błażowianka w poprzednich starciach, dzisiaj miała chrapkę na kolejną zdobycz punktową. Nic w tym dziwnego skoro w tabeli goście ustępowali Błażowiance tylko jednym oczkiem. Gospodarze aby myśleć o utrzymaniu się w czołówce ligowej tabeli też celowali w pełną pulę. Zapowiadał się arcyciekawy mecz.
14-09-2014 V kolejka Klasy "A" Palkovia Palikówka - Błażowianka.
Piękne popołudnie, znakomita pogoda, rewelacyjne warunki do gry, bo boisko w Palikówce należy do jednych z ładniejszych w powiecie, nic tylko grać. Gospodarze mimo, że dotychczas nie wygrali spotkania dwukrotnie tylko remisując do słabeuszy nie należą. Ale gra przeciw liderowi wyzwala większą złość i byliśmy o tym przekonani przed meczem. Z całą pewnością wielu straci na tym stadionie swe wydawać by się mogło pewne punkty.
2014-09-07 IV kolejka Klasy "A" Błażowianka - Wisłok Czarna.
W niedzielne przedpołudnie ze względu na Dożynki Błażowianka rozegrała swój mecz w ramach czwartej kolejki klasy "A". Rywalem był Wisłok Czarna w szeregach, którego mnóstwo znanych twarzy z boisk wyższych klas rozgrywkowych, Grzegorz Szczepański, Michał Kucharzyk, Przemysław Ferenc, Mateusz Petryk,Marcin Gorzelany czy grający trener Adam Wałczyk. Już przed rozpoczęciem gry goście w bardzo niewybredny sposób chcieli pokazać kto jest w tym meczu faworytem i będzie rządził na placu gry. I owszem goście posiadali optyczną przewagę, dłużej utrzymywali się przy piłce jednak z tej przewagi w trakcie gry nic wielkiego nie wynikało.
03-09-2014 Puchar Polski Błążowianka - Jawor Krzemienica.
W meczu Pucharu Polski z Jaworem nasi gracze nie podołali zadaniu i w wysokich rozmiarach ulegli liderowi V ligi. Bardzo słabo Błażowianka zagrała w pierwszych 45 minutach w których pogrzebała swe szanse na awans do dalszej rundy. Początek był dość udany bo stworzyliśmy dobrą okazję na gola jednak w jego uzyskaniu przeszkodził słupek. Potem było gorzej a nawet beznadziejnie.
2014-08-31 III kolejka Klasy "A" Grom Handzlówka - Błażowianka.
W trzeciej kolejce rozgrywek Klasy "A" Błażowianka występowała na boisku w Handzlówce, tocząc pojedynek z miejscowym Gromem. W porównaniu z poprzednimi grami zabrakło w składzie Wojciecha Kruczka oraz ciągle brakującego Piotra Kruczka. Do składu powrócił Hubert Serwatka. Goście dysponujący kilkoma bardzo doświadczonymi piłkarzami zaprawionymi w bojach na wyższym ligowym poziomie, mieli ogromną ochotę na zgarnięcie kompletu punktów. Błażowianka chciała im w tym przeszkodzić. Pojedynek rozpoczął się od wzajemnego badania sił. Pierwsza groźna akcja miała miejsce w 16 minucie.
2014-08-24 II kolejka Klasy "A" Błażowianka - Szarotka Rogóżno.
Spotkanie drugiej kolejki Klasy "A" z Szarotką Rogóżno rozpoczęło się miłym akcentem ze strony gości, którzy z okazji 90-lecia naszego klubu wręczyli na ręce Prezesa klubu Jana Kustry drobny upominek, za który serdecznie dziękujemy. Rywal naszej drużyny posiadający w swych szeregach posiadał kilka znaczących postaci przede wszystkim Marcina Pacułę niedawnego drugoligowca, a także Marka Skupienia gracza Crasnovii Krasne. Nasz zespół próbował w początkowych minutach zaatakować, jednak goście nie pozwalali na zbyt wiele, a sami byli zespołem mającym więcej z gry. Na słabszy początek zielono-biało-czarnych miała wpływ kontuzja Łukasza Wielgosa, którego zastąpił w bramce debiutujący Paweł Domin, oraz sromotne lanie z poprzedniego sezonu, gdzie polegliśmy rywalowi dwukrotnie 3:6 na własnym stadionie i 2:4 na boisku Szarotki.
Dodane przez Administrator dnia August 24 2014 20:43:09 Czytaj więcej 1 Komentarzy 375 Czytań Drukuj
2014-08-17 I kolejka rozgrywek Klasy "A" Brzeg Białobrzegi - Błażowianka.
Błażowianka w swym pierwszym spotkaniu rozgrywek mistrzowskich Klasy "A", wyjechała do Białobrzegów na pojedynek z beniaminkiem miejscowym Brzegiem. Gospodarze pod wodzą Wojciecha Leśniaka, przed swą własną publicznością celowali w trzypunktową zdobycz. Początek spotkania był bardzo obiecujący dla rywali, bo osiągnęli optyczną przewagę i częściej utrzymywali się przy piłce. Wszelkie długie wrzuty w pole karne mimo wysokich napastników zostawały kasowane przez naszych defensorów.
2014-08-15 Pucharowa przygoda z Lasem Zalesie.
Aktualności
W dniu dzisiejszym w samo południe Błażowianka rozegrała pucharowe spotkanie z Lasem Zalesie na terenie rywala. Na wstępie chcemy podziękować przeciwnikowi za zgodę na przełożenie tego meczu z terminu zaplanowanego przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Naszym rywalom można pozazdrościć znakomitego obiektu w postaci szatni wraz z zapleczem. Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, wpływ miała na to zapewne murawa boiska. Błażowianka wystąpiła w dość młodzieżowym składzie z siedmioma młodzieżowcami w pierwszym składzie zaś po przerwie z kolejnymi czterema.
2014-08-10 Sparing nr 7 sezonu 2014/2015 Błażowianka - Polonia Hyżne.
W dzisiejszym sparingu przeciwnikiem Błażowianki była "B" klasowa Polonia Hyżne. Gospodarze od początku meczu posiadali przewagę, ale ze skutecznością było na bakier. Paweł Kruła trafił w słupek, brat Maciej przegrał pojedynek z bramkarzem, to samo Dominik Wielgos. Dopiero w 25 minucie Hubert Serwatka strzałem w długi róg zza pola karnego dał prowadzenie Błażowiance. W 38 Robert Mijalny uruchomił Drewniaka a ten dośrodkował wprost na głowę Macieja Kruły i do przerwy mieliśmy dwubramkowe prowadzenie.
2014-08-07 Sparing nr 6 sezonu 2014/2015 Błażowianka - Strug Tyczyn.
 Sprawozdania z meczyW dniu dzisiejszym Błażowianka podejmowała w kolejnym sparingu przedsezonowym spadkowicza z V ligi Strug Tyczyn. Pierwsza połowa to dramatycznie słaba gra gospodarzy, goście niepodzielnie dominowali na placu gry od pierwszej minuty. Już w 4 minucie powinniśmy przegrywać, ale szczęście było przy naszym bramkarzu. Jednak sześć minut później goście dopięli swego choć zawodnik Strugu na zdobycie gola potrzebował dobitki. W 21 minucie dość nieoczekiwanie Rafał Kanach przy próbie dośrodkowania wyrównał stan meczu lobując golkipera gości. Strug nie przejął się stratą prowadzenia i w 34 minucie po błędzie przy stałym fragmencie gry strzałem z pięciu metrów znów był na prowadzeniu.