Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów

Trening dla zawodników szkół podstawowych - 8.09.2014r. (poniedziałek) - godz: 17.00 (zbiórka na stadionie).    Treningi seniorzy/juniorzy: wtorek, czwartek 18.00.
2014-08-31 III kolejka Klasy "A" Grom Handzlówka - Błażowianka.
Sprawozdania z meczy
W trzeciej kolejce rozgrywek Klasy "A" Błażowianka występowała na boisku w Handzlówce, tocząc pojedynek z miejscowym Gromem. W porównaniu z poprzednimi grami zabrakło w składzie Wojciecha Kruczka oraz ciągle brakującego Piotra Kruczka. Do składu powrócił Hubert Serwatka. Goście dysponujący kilkoma bardzo doświadczonymi piłkarzami zaprawionymi w bojach na wyższym ligowym poziomie, mieli ogromną ochotę na zgarnięcie kompletu punktów. Błażowianka chciała im w tym przeszkodzić. Pojedynek rozpoczął się od wzajemnego badania sił. Pierwsza groźna akcja miała miejsce w 16 minucie.
Dodane przez Administrator dnia September 01 2014 09:24:09 Czytaj więcej 0 Komentarzy 107 Czytań Drukuj
2014-08-24 II kolejka Klasy "A" Błażowianka - Szarotka Rogóżno.
Spotkanie drugiej kolejki Klasy "A" z Szarotką Rogóżno rozpoczęło się miłym akcentem ze strony gości, którzy z okazji 90-lecia naszego klubu wręczyli na ręce Prezesa klubu Jana Kustry drobny upominek, za który serdecznie dziękujemy. Rywal naszej drużyny posiadający w swych szeregach posiadał kilka znaczących postaci przede wszystkim Marcina Pacułę niedawnego drugoligowca, a także Marka Skupienia gracza Crasnovii Krasne. Nasz zespół próbował w początkowych minutach zaatakować, jednak goście nie pozwalali na zbyt wiele, a sami byli zespołem mającym więcej z gry. Na słabszy początek zielono-biało-czarnych miała wpływ kontuzja Łukasza Wielgosa, którego zastąpił w bramce debiutujący Paweł Domin, oraz sromotne lanie z poprzedniego sezonu, gdzie polegliśmy rywalowi dwukrotnie 3:6 na własnym stadionie i 2:4 na boisku Szarotki.
Dodane przez Administrator dnia August 24 2014 20:43:09 Czytaj więcej 1 Komentarzy 297 Czytań Drukuj
2014-08-17 I kolejka rozgrywek Klasy "A" Brzeg Białobrzegi - Błażowianka.
Błażowianka w swym pierwszym spotkaniu rozgrywek mistrzowskich Klasy "A", wyjechała do Białobrzegów na pojedynek z beniaminkiem miejscowym Brzegiem. Gospodarze pod wodzą Wojciecha Leśniaka, przed swą własną publicznością celowali w trzypunktową zdobycz. Początek spotkania był bardzo obiecujący dla rywali, bo osiągnęli optyczną przewagę i częściej utrzymywali się przy piłce. Wszelkie długie wrzuty w pole karne mimo wysokich napastników zostawały kasowane przez naszych defensorów.
2014-08-15 Pucharowa przygoda z Lasem Zalesie.
Aktualności
W dniu dzisiejszym w samo południe Błażowianka rozegrała pucharowe spotkanie z Lasem Zalesie na terenie rywala. Na wstępie chcemy podziękować przeciwnikowi za zgodę na przełożenie tego meczu z terminu zaplanowanego przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Naszym rywalom można pozazdrościć znakomitego obiektu w postaci szatni wraz z zapleczem. Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, wpływ miała na to zapewne murawa boiska. Błażowianka wystąpiła w dość młodzieżowym składzie z siedmioma młodzieżowcami w pierwszym składzie zaś po przerwie z kolejnymi czterema.
2014-08-10 Sparing nr 7 sezonu 2014/2015 Błażowianka - Polonia Hyżne.
W dzisiejszym sparingu przeciwnikiem Błażowianki była "B" klasowa Polonia Hyżne. Gospodarze od początku meczu posiadali przewagę, ale ze skutecznością było na bakier. Paweł Kruła trafił w słupek, brat Maciej przegrał pojedynek z bramkarzem, to samo Dominik Wielgos. Dopiero w 25 minucie Hubert Serwatka strzałem w długi róg zza pola karnego dał prowadzenie Błażowiance. W 38 Robert Mijalny uruchomił Drewniaka a ten dośrodkował wprost na głowę Macieja Kruły i do przerwy mieliśmy dwubramkowe prowadzenie.
2014-08-07 Sparing nr 6 sezonu 2014/2015 Błażowianka - Strug Tyczyn.
 Sprawozdania z meczyW dniu dzisiejszym Błażowianka podejmowała w kolejnym sparingu przedsezonowym spadkowicza z V ligi Strug Tyczyn. Pierwsza połowa to dramatycznie słaba gra gospodarzy, goście niepodzielnie dominowali na placu gry od pierwszej minuty. Już w 4 minucie powinniśmy przegrywać, ale szczęście było przy naszym bramkarzu. Jednak sześć minut później goście dopięli swego choć zawodnik Strugu na zdobycie gola potrzebował dobitki. W 21 minucie dość nieoczekiwanie Rafał Kanach przy próbie dośrodkowania wyrównał stan meczu lobując golkipera gości. Strug nie przejął się stratą prowadzenia i w 34 minucie po błędzie przy stałym fragmencie gry strzałem z pięciu metrów znów był na prowadzeniu.
2014-08-07 Terminarz meczów ligowych Błażowianki (seniorzy, juniorzy, trampkarze). Sezon 2014/2015 (runda jesienna).
Aktualności
W rozwinięciu newsa przedstawiamy terminarz meczów ligowych  seniorów, juniorów starszych oraz trampkarzy starszych. Drużyny w tych kategoriach będą reprezentowały nasz klub w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej w Rzeszowie - Podokręg Rzeszów. Sporadycznie może ulec zmianie termin czy godzina meczu. W przypadku takiej sytuacji administratorzy naszej strony będą informować.
2014-08-06 Nabór do ligowych drużyn młodzieżowych naszego klubu.
Aktualności
LKS Błażowianka Błażowa ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych, które w sezonie 2014/2015 będą reprezentować nasz klub w rozgrywkach ligowych.
Juniorzy starsi (rocznik 1996-1999). Zbiórka chętnych zawodników w klubie sportowym w najbliższy piątek tj. 08.08.2014r. o godzinie 16.45.
O godzinie 17.30 juniorzy Błażowianki rozegrają sparing z rówieśnikami Galicji Chmielnik.
Trampkarze starsi (rocznik 2000-2002). Zbiórka chętnych zawodników w klubie sportowym w najbliższy poniedziałek tj. 11.08.2014r. o godzinie 17.00.

2014-08-03 Sparing nr 5 sezonu 2014/2015 ULKS Grabowianka Grabówka - Błażowianka

W niedzielne przedpołudnie nasza drużyna zmierzyła się  trzecią drużyną ostatniego sezonu  V ligi Krosno - ULKS Grabowianka Grabówka. Mimo dużych osłabień personalnych podjęliśmy walkę z wyżej notowanym przeciwnikiem. Gospodarze szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie jednak nasi piłkarze nie dawali za  wygraną doprowadzając w pewnym momencie do remisu 3-3. Końcówka meczu należała jednak do doświadczonych gospodarzy.

2014-08-01 Sparing nr 4 sezonu 2014/2015 Błażowianka - Stal Rzeszów (juniorzy młodsi 99)
Z inicjatywy Stali Rzeszów (juniorzy młodsi - rocznik 1999r.), przebywających od poniedziałku na obozie sportowym w Błażowej rozegraliśmy kolejne spotkanie kontrolne.
Drużyna prowadzona przez Marcina Wołowca w swojej kategorii wiekowej nie zaznała porażki od 2012r. Czterech zawodników jest w kręgu zainteresowań trenera kadry narodowej U - 15. Nasza drużyna wystąpiła w większości w seniorskim składem. Szansę gry dostało kilku juniorów.
2014-07-29 Sparing nr 3 sezonu 2014/2015 Sokół Domaradz - Błażowianka.
W kolejnym sparingu nasza drużyna zmierzyła się z charakterną B klasową drużyną Sokół Domaradz. Czynniki, które w rywalizacji sportowej są najważniejsze w tym dniu były zdecydowanie po stronie gospodarzy, którzy sięgnęli po zasłużone zwycięstwo.
Dodane przez Administrator dnia July 30 2014 06:16:08 Czytaj więcej 0 Komentarzy 300 Czytań Drukuj

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

raul
30/08/2014 20:56
Juniorzy: Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 (2-1), trampkarze: Unia Korniaktów - Błażowianka 3-8 (0-3).

temik3
29/08/2014 19:04
Zbiórka na mecz z Gromem niedziela 15.15.

raul
29/08/2014 16:12
Sobota: Juniorzy (zbiórka 9.00). Mecz w Grodzisku Dolnym. Trampkarze - zbiórka 15.00. Mecz w Korniaktowie.

raul
28/08/2014 21:24
Błażowianka - Wisłok Czarna 1-3 (1-2) (trampkarze), Błażowianka - Strumyk Malawa 2-0 (1-0)(juniorzy).