2014-01-15 Plan sparingów seniorów Błażowianki.
Dodane przez dnia January 15 2014 06:09:37
Plan sparingów seniorów przed rundą wiosenną sezonu 2013/2014.

1. LKS Gawinstal Izdebki (A klasa - Krosno) - 02.02.2014r.  (niedziela) - godz: 17.30 (Rzeszów).
2. Czarni Czudec (A klasa- Rzeszów) - 08-09.02.2014r.. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
3. Strzelec Frysztak (A klasa - Dębica) - 15-16.02.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
4. Polonia Hyżne (B klasa - Łańcut) - 15-16.02.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
5. Start Borek Stary (B klasa - Łańcut) - 22.02.2014r. (sobota) - godzina do ustalenia.
6. Iskra Jawornik Polski (V liga - Rzeszów) - 23.02.2014. (niedziela) - godz: 17.00 (Rzeszów).
7. Strug Tyczyn (V liga - Rzeszów) - 01-02.03.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
8. Victoria Budy Głogowskie (A klasa - Rzeszów) - 01.02.-03.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia..
9. Tatyna Dylągówka (A klasa - Łańcut) - 09.03.2014r. (niedziela) - godzina do ustalenia.
10. Orzeł Harta (B klasa - Łańcut) - 16.03.2014r. (niedziela) - godzina do ustalenia.
11. UNUM Babice (A klasa - Jarosław) - 23.03.2014r. (niedziela) - godzina do ustalenia.

Rozgrywki rozpoczną się 30.03.2014r. 

Rozszerzona zawartość newsa
Plan sparingów seniorów przed rundą wiosenną sezonu 2013/2014.

1. LKS Gawinstal Izdebki (A klasa - Krosno) - 02.02.2014r.  (niedziela) - godz: 17.30 (Rzeszów).
2. Czarni Czudec (A klasa- Rzeszów) - 08-09.02.2014r.. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
3. Strzelec Frysztak (A klasa - Dębica) - 15-16.02.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
4. Polonia Hyżne (B klasa - Łańcut) - 15-16.02.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
5. Start Borek Stary (B klasa - Łańcut) - 22.02.2014r. (sobota) - godzina do ustalenia.
6. Iskra Jawornik Polski (V liga - Rzeszów) - 23.02.2014. (niedziela) - godz: 17.00 (Rzeszów).
7. Strug Tyczyn (V liga - Rzeszów) - 01-02.03.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia.
8. Victoria Budy Głogowskie (A klasa - Rzeszów) - 01.02.-03.2014r. (sobota/niedziela) - data i godzina do ustalenia..
9. Tatyna Dylągówka (A klasa - Łańcut) - 09.03.2014r. (niedziela) - godzina do ustalenia.
10. Orzeł Harta (B klasa - Łańcut) - 16.03.2014r. (niedziela) - godzina do ustalenia.
11. UNUM Babice (A klasa - Jarosław) - 23.03.2014r. (niedziela) - godzina do ustalenia.

Rozgrywki rozpoczną się 30.03.2014r.