2015-01-30 Szkoła Podstawowa z Kąkolówki najlepsza w Gminnym Halowym Turnieju o Puchar Prezesa LKS Błażowianka Błażowa (klasy IV - VI).
Dodane przez dnia January 30 2015 14:45:25
W dniu wczorajszym, tj. 29 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Błażowej odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezesa LKS Błażowianka Błażowa. Rywalizacja była bardzo widowiskowa i zacięta. Łącznie w zawodach zdobyto 67 bramek. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa z Kąkolówki pokonując w meczu finałowym Szkołę Podstawową z Błażowej 3-0. Trzecie miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa z Futomy. Najlepszym strzelcem turnieju został z 12 trafieniami Fabian Starzak (SP Futoma). Za najlepszego zawodnika uznano Jakuba Woźniaka (SP Błażowa), za najlepszego bramkarza natomiast  Karola Lelka (SP Kąkolówka).
Zarząd LKS Błażowianka Błażowa dziękuje zawodnikom, nauczycielom i kibicom za uczestnictwo w turnieju. Informujemy, że treningi dla zawodników z klas IV - VI odbywają się w poniedziałki na Hali Sportowo - Widowiskowej w Błażowej w godzinach 17.00 - 18.30. Więcej informacji znajduje się Menu Strony (lewa strona) Grupa naborowa - Informacja.

Rozszerzona zawartość newsa

Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezesa LKS Błażowianka Błażowa.

Miejsce: Sala Gimnastyczna w Szkole Podstawowej w Błażowej.

Termin: 29.01.2015r. (czwartek) w godzinach 8.45 - 13.00

Skrócony regulamin: 2x7 min (czas), 4+1 (system), przy równej ilości punktów decydują bramki.

0-1  Wielgos, 0-2 Sapa , 0-3 Ząbek.

Najlepszy strzelec: Fabian Starzak (SP Futoma) - 12 bramek.

Najlepszy zawodnik: Jakub Woźniak (SP Błażowa).

Najlepszy bramkarz: Karol Lelek (SP Kąkolówka).

Kolejny turniej tym razem dla zawodników z klas I - III odbędzie się po feriach - 26.02.2015r. (czwartek) - sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Błażowej.