2016-05-29 XXVII kolejka V ligi Reslogistic Błażowianka - Wisłok Czarna.
Dodane przez dnia May 29 2016 20:29:18
W meczu o przysłowiową pietruszkę, to Wisłok po roku gry w V lidze opuszcza tą klasę rozgrywkową, a Błażowianka pewna utrzymania co było celem przedsezonowym chciały choć na koniec sezonu udowodnić kibicom, że ostatnie porażki przejdą do historii i któryś z zespołów wreszcie zwycięży.

Rozszerzona zawartość newsa
W meczu o przysłowiową pietruszkę, to Wisłok po roku gry w V lidze  opuszcza tą klasę rozgrywkową, a Błażowianka pewna utrzymania co było celem przedsezonowym chciały choć na koniec sezonu udowodnić kibicom, że ostatnie porażki przejdą do historii i któryś z zespołów wreszcie zwycięży.

38' - rzut rożny, dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie krycie zgubił Sebastian Bober i Wojciech Pawełek głową otworzył wynik meczu.
61' - sygnał do natarcia dał Piotr Kruczek ale jego strzał głową obok bramki.
67' - znów po rogu Piotr Kruczek uderzał kozłem i piłka minęła słupek o centymetry.
81' - szarża prawą stroną Macieja Kruły zakończyła się dośrodkowaniem w pole karne gdzie napastników gospodarzy ubiegł Wojciech Pawełek i strzałem głową wpakował piłkę do własnej bramki.
82' - nie minęła minuta a Hubert Serwatka posłał długiego crossa do Piotra Kruczka, który głową pokonał źle ustawionego Artura Maykhrovycha i Błażowianka objęła prowadzenie.
88' - złe ustawienie Huberta Serwatki i niepotrzebny kontakt z Pawłem Boziem dał podstawy arbitrowi do podyktowania jedenastki, którą pewnym strzałem na bramkę zamienił Michał Bąba.

Reslogistic Błażowianka Błażowa - Wisłok Czarna 2:2 (0:1)

0:1 Wojciech Pawełek (38 - głową)
1:1 Wojciech Pawełek (81 - samobójcza)
2:1 Piotr Kruczek (82 - głową, asysta Hubert Serwatka)
2:2 Michał Bąba (88 - karny)

ażowianka : Ireneusz Jamrozik - Sebastian Bober, Hubert Serwatka, Tomasz Ostafiński, Piotr Kruczek, Paweł Chuchla (46 Maciej Kruła), Piotr Woźniak, Rafał Kanach, Przemysław Kanach, Damian Rzepecki (46 Marcin Sobkowicz), Wojciech Kruczek (83 Bartosz Kuśnierz).

Wisłok : Artur Maykhrovych - Hubert Chrapek (35 Mariusz Buk), Paweł Płoszaj, Michał Bąba, Paweł Broź, Paweł Nicpoń, Piotr Michno, Wojciech Pawełek, Mykola Rusyn, Grzegorz Słonina, Jakub Ząbek.  


Żółte kartki : Hubert Serwatka.