2017-11-12 XV kolejka V ligi Błękit - Żołynia - Błażowianka. Bez składu.
Dodane przez dnia January 14 2018 15:46:14
W ostatniej kolejce V ligi nasza drużyna nie nawiązała walki z zespołem beniaminka z Żołyni. Goście górowali we wszystkich formacjach, no może oprócz pozycji bramkarza, bo dzięki bardzo dobrej postawie Pawła Sochy uniknęliśmy wyższej porażki. Gospodarze od początku gry ruszyli zdecydowanie do ofensywy, ale szczęśliwie grająca defensywa Błażowianki aż do 44 minuty zachowywała czyste konto, pewnie wynik bezbramkowy utrzymał by się do końca pierwszej połowy, lecz błędne zachowanie Sebastiana Bobera w już bezpiecznej wydawało się sytuacji i niepotrzebny faul zaowocował karnym, którego wykorzystał Marcin Dudek.

Rozszerzona zawartość newsa
W ostatniej kolejce V ligi nasza drużyna nie nawiązała walki z zespołem beniaminka z Żołyni. Goście górowali we wszystkich formacjach, no może oprócz pozycji bramkarza, bo dzięki bardzo dobrej postawie Pawła Sochy uniknęliśmy wyższej porażki. Gospodarze od początku gry ruszyli zdecydowanie do ofensywy, ale szczęśliwie grająca defensywa Błażowianki aż do 44 minuty zachowywała czyste konto, pewnie wynik bezbramkowy utrzymał by się do końca pierwszej połowy, lecz błędne zachowanie Sebastiana Bobera w już bezpiecznej wydawało się sytuacji i niepotrzebny faul zaowocował karnym, którego wykorzystał Marcin Dudek. Po antrakcie sytuacja na placu gry nie uległa zmianie, gospodarze przeważali, mieli druga jedenastkę, której Dudek nie wykorzystał. W końcówce goście zaatakowali, lecz robili to nieudolnie i tylko nadziewali się na kontry, całe szczęście, że Tomasz Sobczyk kilkukrotnie w ostatniej chwili udanymi wślizgami zażegnywał niebezpieczeństwo. Błękit nie wykorzystał nawet prezentu od Wojciecha Łyszczarza, który głową zagrał na piaty metr do... Pawlika, lecz ten tak długo zwlekał z uderzeniem do pustej bramki, że Ostafiński zdołał wślizgiem wybić mu futbolówkę. Mimo porażki w ostatnim spotkaniu, rundę można uznać za udaną, gdyż trzecie miejsce w ligowej tabeli Błażowiance nie przytrafia się co sezon.

Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa 1:0 (1:0)

1:0 Marcin Dudek (44 - karny)

Błękit : Jakub Ślęk - Tomasz Czarnota, Krzysztof Urban (80 Marcin Pawlik), Bartłomiej Danielewicz (81 Przemysław Kowalski), Rafał Noworol, Konrad Markiewicz, Sylwester Koba (75 Łukasz Rupar), Przemysław Walawender (65 Michał Rupar), Grzegorz Dudek, Bartłomiej Wawrzaszek, Marcin Dudek.

Błażowianka : Paweł Socha- Wojciech Łyszczarz, Piotr Brzęk, Sebastian Bober (Mirosław Durek), Tomasz Ostafiński, Tomasz Sobczyk, Przemysław Kanach, Marcin Sobkowicz, Rafał Kanach (72 Dawid Gwazdacz), Michał Karnas, Bartosz Kuśnierz.