2018-04-08 XIX kolejka V ligi Błażowianka - Strumyk Malawa. Minimalna porażla.
Dodane przez dnia April 08 2018 19:35:49
W ramach dziewiętnastej kolejki Błażowianka podejmowała Strumyk. Goście przez pierwszą połowę posiadali lekka przewagę, lepiej operowali piłką, jednak po za strzałami zza pola karnego nic nie wskórali, gdyż dobrze w naszej bramce spisywał się Dominik Sobczyk. Błażowianka tylko raz za sprawą Michała Karnasa zagroziła świątyni gości, ale strzał był niecelny. Po przerwie do 65 minuty mecz przebiegał podobnie i wtedy kuriozalną decyzje podjął sędzia wykluczając z gry Dariusza Roga. Gospodarze w ostatnich 25 minutach bronili się jednak bardzo mądrze, raz Tomasz Sobczyk wybił sprzed linii piłkę...

Rozszerzona zawartość newsa
W ramach dziewiętnastej kolejki Błażowianka podejmowała Strumyk. Goście przez pierwszą połowę posiadali lekka przewagę, lepiej operowali piłką, jednak po za strzałami zza pola karnego nic nie wskórali, gdyż dobrze w naszej bramce spisywał się Dominik Sobczyk. Błażowianka tylko raz za sprawą Michała Karnasa zagroziła świątyni gości, ale strzał był niecelny. Po przerwie do 65 minuty mecz przebiegał podobnie i wtedy kuriozalną decyzje podjął sędzia wykluczając z gry Dariusza Roga. Gospodarze w ostatnich 25 minutach bronili się jednak bardzo mądrze, raz Tomasz Sobczyk wybił sprzed linii piłkę zmierzającą do siatki, kolejnym razem ładny przerzut na prawą stronę do zawodnika Malawy, ten podciągnął wzdłuż linii końcowej i dograł do niepilnowanego kolegi a ten dał prowadzenie przyjezdnym. Błażowianka nie miała siły ognia by odpowiedzieć, strzał Wojciecha Kruczka z wolnego trafił w gąszcz nóg w polu karnym. Strumyk po wolnym trafił w słupek, a w sytuacji sam na sam z Dominikiem Sobczykiem gracz gości fatalnie przestrzelił.


Reslogistic Błażowianka Błażowa - Strumyk Malawa 0:1 (0:0)

Błażowianka : Dominik Sobczyk, Tomasz Sobczyk, Piotr Brzęk (87 Filip Cygan), Sebastian Bober, Dariusz Róg (65), Przemysław Kanach, Hubert Serwatka, Dawid Gwazdacz (64 Rafał Kanach), Hubert Serwatka, Michał Karnas, Wojciech Kruczek.