2018-04-15 XX kolejka V ligi Strug Tyczyn - Błażowianka. Znów przestrzelony karny.
Dodane przez dnia April 15 2018 20:36:45
Zasłużonej porażki doznał zespół Błażowianki w Tyczynie po ogólnie mówiąc słabej grze w pierwszej odsłonie. Jeszcze początek spotkania był wyrównany, ale kontuzja Przemysława Kanacha już w trzeciej minucie spowodowała utratę jakości gry. W 29 minucie złe ustawienie naszej defensywy wykorzystał Ferenc i strzałem w jedenastu metrów pokonał Dominika Sobczyka. Kolejną okazję gospodarze wykorzystali w 40 minucie kiedy to Drob kropnął z okolic jedenastu metrów pod poprzeczkę. W 45 minucie goście po dwójkowej akcji Wojciecha Kruczka z Michałem Karnasem i faulu na tym ostatnim mieli szansę na zdobycie bramki kontaktowej. Jednak Michał Karnas trafił w poprzeczkę, warto dodać, że to już czwarty przestrzelony karny w sezonie.

Rozszerzona zawartość newsa
Zasłużonej porażki doznał zespół Błażowianki w Tyczynie po ogólnie mówiąc słabej grze w pierwszej odsłonie. Jeszcze początek spotkania był wyrównany, ale kontuzja Przemysława Kanacha już w trzeciej minucie spowodowała utratę jakości gry. W 29 minucie złe ustawienie naszej defensywy wykorzystał Ferenc i strzałem w jedenastu metrów pokonał Dominika Sobczyka. Kolejną okazję gospodarze wykorzystali w 40 minucie kiedy to Drob kropnął z okolic jedenastu metrów pod poprzeczkę. W 45 minucie goście po dwójkowej akcji Wojciecha Kruczka z Michałem Karnasem i faulu na tym ostatnim mieli szansę na zdobycie bramki kontaktowej. Jednak Michał Karnas trafił w poprzeczkę, warto dodać, że to już czwarty przestrzelony karny w sezonie. Po przerwie Błażowianka zagrała zdecydowanie lepiej i w 68 minucie Mirosław Durek po podaniu Damiana Rzepeckiego zdobył bramkę kontaktową. Niestety na więcej gości stać nie było, na dodatek w 85 minucie Muryjas wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony i strzałem głową podwyższył wynik meczu.

Strug Tyczyn - Błażowianka Błażowa 3:1 (2:0)

1:0 Dominik Ferenc (29)
2:0 Kamil Drob (40)
2:1 Mirosław Durek (68)
3:1 Dominik Muryjas (85 - głową)

Błazowianka : Dominik Sobczyk - Piotr Brzęk, Dariusz Róg, Hubert Serwatka, Sebastian Bober, Przemysław Kanach (3 Kacper Cieśla), Damian Rzepecki, Dawid Gwazdacz (86 Dominik Laska), Filip Cygan (62 Mirosław Durek), Michał Karnas, Wojciech Kruczek.