2018-04-21 XXI kolejka V ligi Błażowianka - Grodziszczanka. Fatum.
Dodane przez dnia April 25 2018 20:30:48
W kolejnym ligowym spotkaniu zespół Błażowianki poniósł porażkę z niżej notowanym rywalem z Grodziska Dolnego. Pomimo przewagi przez całe spotkanie to goście zadali dwa zabójcze ciosy i odnieśli szczęśliwe zwycięstwo. Gospodarze ostrzeliwali bramkę gości niestety bezskutecznie, dobrych okazji nie wykorzystali Wojciech Kruczek, Paweł Kruła ich strzały bronił instynktownie bramkarz przyjezdnych w innych przypadkach piękne uderzenie z dystansu Michała Karnasa minęło okienko o centymetry zaś strzał Huberta Serwatki głową słupek.

Rozszerzona zawartość newsa
W kolejnym ligowym spotkaniu zespół Błażowianki poniósł porażkę z niżej notowanym rywalem z Grodziska Dolnego. Pomimo przewagi przez całe spotkanie to goście zadali dwa zabójcze ciosy i odnieśli szczęśliwe zwycięstwo. Gospodarze ostrzeliwali bramkę gości niestety bezskutecznie, dobrych okazji nie wykorzystali Wojciech Kruczek, Paweł Kruła ich strzały bronił instynktownie bramkarz przyjezdnych w innych przypadkach piękne uderzenie z dystansu Michała Karnasa minęło okienko o centymetry zaś strzał Huberta Serwatki głową słupek.Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Wojciech Kruczek w 77 minucie uderzeniem z woleja z okolic dwudziestego metra. Ten sam zawodnik miał szansę na wyrównanie już w doliczonym czasie gry, jednak podyktowanego za faula bramkarza na Michale Karnasie nie zdołał zamienić na gola.

Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1:2 (0:1)

):1 (44)
0:2 (53)
1:2 Wojciech Kruczek (77)

Błażowianka : Dominik Sobczyk - Damian Rzepecki, Dariusz Róg, Tomasz Sobczyk, Sebastian Bober, Hubert Serwatka, Paweł Kruła, Dawid Gwazdacz, Michał Karnas, Mirosław Durek, Wojciech Kruczek.