2018-06-02 XXVIII kolejka V ligi Błażowianka - Dynovia Dynów. Brak konsekwencji.
Dodane przez dnia June 17 2018 09:40:30
W meczu bardzo ważnym dla układu w dole tabeli zespół z Dynowa musiał to spotkanie wygrać. Od początku jednak to gospodarze nadawali ton grze i stwarzali dogodne sytuacje. Dopiero w 44 minucie po ewidentnym faulu na Michale Karnasie, Dariusz Róg z karnego dał prowadzenie Błażowiance. Chwila nieuwagi i fatalny błąd Piotra Brzęka spowodował, że po dośrodkowaniu Domina, Pudysz w znakomitej sytuacji strzelając z dziesięciu metrów fatalnie przestrzelił. Po przerwie gospodarze raz jeszcze zaatakowali i Michał Karnas po złym wybiciu piłki przez Andrzeja Golesia uderzeniem z czternastu...

Rozszerzona zawartość newsa
W meczu bardzo ważnym dla układu w dole tabeli zespół z Dynowa musiał to spotkanie wygrać. Od początku jednak to gospodarze nadawali ton grze i stwarzali dogodne sytuacje. Dopiero w 44 minucie po ewidentnym faulu na Michale Karnasie, Dariusz Róg z karnego dał prowadzenie Błażowiance. Chwila nieuwagi i fatalny błąd Piotra Brzęka spowodował, że po dośrodkowaniu Domina, Pudysz w znakomitej sytuacji strzelając z dziesięciu metrów fatalnie przestrzelił. Po przerwie gospodarze raz jeszcze zaatakowali i Michał Karnas po złym wybiciu piłki przez Andrzeja Golesia uderzeniem z czternastu metrów podwyższył wynik. Niestety od tego momentu grała już tylko Dynovia. Po faulach w okolicach dwudziestego metra Rebizak trafił w okienko, następnie po jego strzale Dominik Sobczyk odbił piłkę przed siebie, a z braku asekuracji skorzystał Hadam i wyrównał. W końcówce Mielniczek zgrał głową do Rebizaka a ten zdobył zwycięską bramkę.

Błażowianka Błażowa - Dynowia Dynów 2:3 (1:0)

1:0 Dariusz Róg (44 - karny)
2:0 Michał Karnas (48)
2:1 Paweł Rebizak (56 - wolny)
2:2 Krzysztof Hadam (75)
2:3 Paweł Rebizak (81)

Błażowianka : Dominik Sobczyk - Sebastian Bober, Piotr Brzęk, Kacper Cieśla, Dariusz Róg, Dominik Laska, Hubert Serwatka, Rafał Kanach (77 Mirosław Durek), Dawid Gwazdacz (83 Damian Rzepecki), Michał Karnas, Wojciech Kruczek.

Dynovia : Damian Juszczyński, Łukasz Kozioł, Andrzej Goleś, Wiktor Tworzydło, Janusz Winiarz, Krzysztof Hadam, Krystian Pudysz (80 Paweł Mielniczek), Mariusz Błaszczyk, Sylwester Paszko, Bartłomiej Domin, Paweł Rebizak (90 Bartłomiej Skubisz).