Zwycięstwo z Tatyną, po kiepskiej grze.
Dodane przez dnia July 26 2007 22:50:02
W kolejnym sparingowym meczu zespół Błażowianki pokonał Tatynę Dylągówka 3-0. W meczu tym trener gospodarzy chciał przetestować grę w linii. Mimo braku strat bramkowych, ustawienie to pozostawiało wiele do życzenia. W pierwszej odsłonie gospodarze stworzyli sobie conajmniej 6-7 sytuacji bramkowych, ale strzały Piotra Nowaka, Wojciecha Kruczka, Tomasza Ostafińskiego mijały cel. Goście tylko raz zagrozili bramce Łukasza Wielgosa, ale w ostatniej chwili Pawła Idziniaka ubiegł Grzegorz Chuchla wybijając piłkę na róg...

Rozszerzona zawartość newsa
W kolejnym sparingowym meczu zespół Błażowianki pokonał Tatynę Dylągówka 3-0. W meczu tym trener gospodarzy chciał przetestować grę w linii. Mimo braku strat bramkowych, ustawienie to pozostawiało wiele do życzenia. W pierwszej odsłonie gospodarze stworzyli sobie conajmniej 6-7 sytuacji bramkowych, ale strzały Piotra Nowaka, Wojciecha Kruczka, Tomasza Ostafińskiego mijały cel. Goście tylko raz zagrozili bramce Łukasza Wielgosa, ale w ostatniej chwili Pawła Idziniaka ubiegł Grzegorz Chuchla wybijając piłkę na róg. Po przerwie miejscowi ruszyli do zdecydowanych ataków. Już w 56 minucie powracający do zespołu Paweł Kośmider wykorzystał niezdecydowanie formacji defensywnych Tatyny i strzałem z 14 metrów pokonał golkipera gości. Nastepne fragmenty gry to dominacja Błażowianki. W 62 minucie dośrodkowanie Michała Wybrańca głową zamienił na gola Mirosław Barabasz, a w 73 minucie centrę Radosława Caga również głową zakończył Michał Wybraniec. W końcówce spotkania trener Tomasz Drewniak dokonał sporych zmian w liniach defensywnych przez co goście trzykrotnie znaleźli się w doskonałych sytuacja strzeleckich, ale od czego mamy Łukasza Wielgosa. Dla niego takie strzały to pestka, więc skończyło się bez strat. Plusami tego meczu była dobra gra Kosmosa, oraz Cagisza. Niestety więcej było minusów. Szwankowała jak zawsze skuteczność, było wiele niedokładnych podań, komunikacja między poszczególnymi formacjami również pozostawiała wiele do życzenia. Napewno nie można po tym spotkaniu wyciągać daleko idących wniosków, gdyż przeciwnik z jakim mieliśmy dziś do czynienia nie był wysokich lotów, i dlatego można było zauważyć pewien minimalizm z naszej strony.

1-0 - P. Kośmider (52)
2-0 - M. Barabasz (56- głową)
3-0 - M. Wybraniec (73- głową)

Skład Błażowianki :
Ł, Wielgos -  M. Wybraniec, T.Ostafiński, G. Chuchla (80 M. Kruczek), P. Kruczek ( 65 R. Cag) - D. Kołodziej (46 P. Ptaszyński), R. Mijalny (46 P. Kośmider), W. Kruczek (55 S. Wielgos), M. Makara ( 55 R. Grys), - P. Nowak (55 M. Przybyło), M. Sobkowicz ( 46 M. Barabasz).