Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Wednesday, November 13, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











sezon 2014/2015

XVI kolejka - 14 czerwiec 2015r..

LKS Wola Dalsza Błażowianka Błażowa
3:1 (1:0)
Wisłok Czarna Iskra Jawornik Polski
8:0 (5:0)
Palkovia Palikówka Włókniarz Rakszawa
2:1 (1:0)
Arka Albigowa Markovia Markowa
1:0 (0:0)
Szarotka Rogóżno Pogórze Husów
6:2 (1:1)
Grom Handzlówka Start Borek Stary
1:1 (1:1)
Brzeg Białogrzegi Błękit Żołynia
4:2 (1:1)

XXV kolejka - 7 czerwiec 2015r..

Błażowianka Błażowa Arka Albigowa
6:2 (2:2)
Start Borek Stary Szarotka Rogóżno
4:0 (2:0)
Pogórze Husów Brzeg Białogrzegi
5:2 (2:1)
Błękit Żołynia LKS Wola Dalsza
2:1 (0:0)
Markovia Markowa Palkovia Palikówka
2:2 (0:1)
Iskra Jawornik Polski Grom Handzlówka
2:1 (1:0)
Włókniarz Rakszawa Wisłok Czarna
1:4 (0:3)

XXIV kolejka - 4 czerwiec 2015r..

Błażowianka Błażowa Błękit Żołynia
4:0 (1:0)
Wisłok Czarna Markovia Markowa
2:0 (1:0)
LKS Wola Dalsza Pogórze Husów
6:0 (3:0)
Brzeg Białogrzegi Start Borek Stary
0:2 (0:0)
Grom Handzlówka Włókniarz Rakszawa
0:1 (0:0)
Arka Albigowa Palkovia Palikówka
1:1 (0:1)
Szarotka Rogóżno Iskra Jawornik Polski
2:0 (2:0)

XXIII kolejka - 31 maj 2015r..

Pogórze Husów Błażowianka Błażowa
3:4 (1:1)
Włókniarz Rakszawa Szarotka Rogóżno
2:1 (2:1)
Palkovia Palikówka Wisłok Czarna
3:6 (1:3)
Start Borek Stary LKS Wola Dalsza
1:1 (0:0)
Iskra Jawornik Polski Brzeg Białogrzegi
3:0 vo goście nie dojechali
Błękit Żołynia Arka Albigowa
4:0 (3:0)
Markovia Markowa Grom Handzlówka
0:0 (0:0)

XXII kolejka - 23/24 maj 2015r..

Błażowianka Błażowa Start Borek Stary
3:2 (0:2)
Błękit Żołynia Pogórze Husów
4:1 (3:1)
Szarotka Rogóżno Markovia Markowa
3:0 (2:0)
Brzeg Białogrzegi Włókniarz Rakszawa
0:8 (0:4)
LKS Wola Dalsza Iskra Jawornik Polski
0:0 (0:0)
Arka Albigowa Wisłok Czarna
1:6 (0:3)
Grom Handzlówka Palkovia Palikówka
1:4 (0:3)

XXI kolejka - 17 maj 2015r..

Iskra Jawornik Polski Błażowianka Błażowa
1:4 (0:2)
Palkovia Palikówka Szarotka Rogóżno
0:2 (0:0)
Start Borek Stary Błękit Żołynia
2:2 (0:1)
Markovia Markowa Brzeg Białogrzegi
4:0 (2:0)
Wisłok Czarna Grom Handzlówka
3:5 (0:3)
Pogórze Husów Arka Albigowa
2:3 (0:2)
Włókniarz Rakszawa LKS Wola Dalsza
2:1 (2:0)

XX kolejka - 10 maj 2015r..

Błażowianka Błażowa Włókniarz Rakszawa
1:2 (0:1)
Błękit Żołynia Iskra Jawornik Polski
1:3 (0:3)
Brzeg Białogrzegi Palkovia Palikówka
0:5 (0:2)
Pogórze Husów Start Borek Stary
0:6 (0:3)
Szarotka Rogóżno Wisłok Czarna
1:1 (0:0)
Arka Albigowa Grom Handzlówka
0:2 (0:1)
LKS Wola Dalsza Markovia Markowa
2:4 (0:2)

XIX kolejka - 3 maj 2015r..

Markovia Markowa Błażowianka Błażowa
1:3 (1:0)
Grom Handzlówka Szarotka Rogóżno
1:4 (0:2)
Start Borek Stary Arka Albigowa
1:0 (0:0)
Włókniarz Rakszawa Błękit Żołynia
2:3 (1:2)
Iskra Jawornik Polski Pogórze Husów
2:0 (1:0)
Wisłok Czarna Brzeg Białogrzegi
5:0 (2:0)
Palkovia Palikówka LKS Wola Dalsza
0:3 (0:1)

XVIII kolejka - 26 kwiecień 2015r..

Błażowianka Błażowa Palkovia Palikówka
4:0 (4:0)
Pogórze Husów Włókniarz Rakszawa
0:3 (0:0)
Brzeg Białogrzegi Grom Handzlówka
2:1 (0:1)
Start Borek Stary Iskra Jawornik Polski
1:0 (1:0)
Błękit Żołynia Markovia Markowa
2:0 (1:0)
Arka Albigowa Szarotka Rogóżno
1:2 (0:1)
LKS Wola Dalsza Wisłok Czarna
1:5 (0:4)

XVII kolejka - 19 kwiecień 2015r..

Wisłok Czarna Błażowianka Błażowa
1:1 (0:1)
Palkovia Palikówka Błękit Żołynia
0:1 (0:1)
Iskra Jawornik Polski Arka Albigowa
1:3 (0:0)
Markovia Markowa Pogórze Husów
6:1 (3:1)
Włókniarz Rakszawa Start Borek Stary
0:2 (0:1)
Szarotka Rogóżno Brzeg Białogrzegi
2:1 (1:1)
Grom Handzlówka LKS Wola Dalsza
1:3 (0:2)

XVI kolejka - 12 kwiecień 2015r..

Błażowianka Błażowa Grom Handzlówka
2:2 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Włókniarz Rakszawa
3:1 (0:0)
Błękit Żołynia Wisłok Czarna
2:0 (1:0)
Pogórze Husów Palkovia Palikówka
2:6 (0:3)
Start Borek Stary Markovia Markowa
0:0 (0:0)
Arka Albigowa Brzeg Białogrzegi
2:0 (1:0)
LKS Wola Dalsza Szarotka Rogóżno
1:1 (1:0)

XV kolejka - 4 kwiecień 2015r..

Szarotka Rogóżno Błażowianka Błażowa
0:2 (0:1)
Włókniarz Rakszawa Arka Albigowa
5:1 (2:0)
Grom Handzlówka Błękit Żołynia
0:1 (0:0)
Wisłok Czarna Pogórze Husów
6:2 (1:1)
Markovia Markowa Iskra Jawornik Polski
1:3 (1:2)
Palkovia Palikówka Start Borek Stary
1:3 (0:1)
Brzeg Białogrzegi LKS Wola Dalsza
2:5 (1:3)

XIV kolejka - 29 marzec 2015r..

Błażowianka Błażowa Brzeg Białogrzegi
1:0 (0:0)
Arka Albigowa LKS Wola Dalsza
0:2 (0:0)
Błękit Żołynia Szarotka Rogóżno
1:1 (1:0)
Pogórze Husów Grom Handzlówka
1:3 (0:0)
Start Borek Stary Wisłok Czarna
2:2 (0:1)
Włókniarz Rakszawa Markovia Markowa
2:0 (2:0)
Iskra Jawornik Polski Palkovia Palikówka
4:1 (2:1)

XIII kolejka - 9 listopad 2014r..

Błażowianka Błażowa LKS Wola Dalsza
1:1 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Wisłok Czarna
0:1 (0:1)
Włókniarz Rakszawa Palkovia Palikówka
3:0 (0:0)
Markovia Markowa Arka Albigowa
2:2 (2:0) zweryfikowany 3:0 za grę nieuprawnionego zawodnika
Pogórze Husów Szarotka Rogóżno
3:3 (1:0)
Grom Handzlówka Start Borek Stary
0:0 (0:0)
Błękit Żołynia Brzeg Białogrzegi
5:1 (4:1)

XII kolejka - 2 listopad 2014r..

Arka Albigowa Błażowianka Błażowa
0:1 (0:1)
Szarotka Rogóżno Start Borek Stary
3:1 (0:0)
Brzeg Białogrzegi Pogórze Husów
0:2 (0:0)
LKS Wola Dalsza Błękit Żołynia
1:0 (0:0)
Palkovia Palikówka Markovia Markowa
0:3 (0:3)
Grom Handzlówka Iskra Jawornik Polski
4:0 (3:0)
Wisłok Czarna Włókniarz Rakszawa
6:1 (4:0)

XI kolejka - 26 październik 2014r..

Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa
1:1 (1:0)
Markovia Markowa Wisłok Czarna
2:1 (1:0)
Pogórze Husów LKS Wola Dalsza
4:2 (1:1)
Start Borek Stary Brzeg Białogrzegi
1:0 (0:0)
Włókniarz Rakszawa Grom Handzlówka
2:2 (0:0)
Palkovia Palikówka Arka Albigowa
3:1 (1:1)
Iskra Jawornik Polski Szarotka Rogóżno
3:4 (2:2)

X kolejka - 19 pażdziernik 2014r..

Błażowianka Błażowa Pogórze Husów
3:0 (3:0)
Szarotka Rogóżno Włókniarz Rakszawa
3:0 (2:0)
Wisłok Czarna Palkovia Palikówka
4:0 (0:0)
LKS Wola Dalsza Start Borek Stary
3:1 (2:0)
Brzeg Białogrzegi Iskra Jawornik Polski
1:2 (0:2)
Arka Albigowa Błękit Żołynia
2:1 (2:0)
Grom Handzlówka Markovia Markowa
1:1 (0:1)

IX kolejka - 12 październik 2014r..

Start Borek Stary Błażowianka Błażowa
1:1 (0:1)
Pogórze Husów Błękit Żołynia
0:2 (0:1)
Markovia Markowa Szarotka Rogóżno
1:0 (1:0)
Włókniarz Rakszawa Brzeg Białogrzegi
1:0 (0:0)
Iskra Jawornik Polski LKS Wola Dalsza
0:1 (0:0)
Wisłok Czarna Arka Albigowa
3:0 (1:0)
Palkovia Palikówka Grom Handzlówka
0:3 (0:2)

VIII kolejka - 05 październik 2014r..

Błażowianka Błażowa Iskra Jawornik Polski
2:1 (2:1)
Szarotka Rogóżno Palkovia Palikówka
5:1 (4:0)
Błękit Żołynia Start Borek Stary
1:1 (0:1)
Brzeg Białogrzegi Markovia Markowa
1:3 (1:3)
Grom Handzlówka Wisłok Czarna
3:0 (1:0)
Arka Albigowa Pogórze Husów
1:1 (0:0)
LKS Wola Dalsza Włókniarz Rakszawa
0:0 (0:0)

VII kolejka - 28 wrzesień 2014r..

Włókniarz Rakszawa Błażowianka Błażowa
0:2 (0:1)
Iskra Jawornik Polski Błękit Żołynia
0:3 (0:1)
Palkovia Palikówka Brzeg Białogrzegi
1:2 (0:1)
Start Borek Stary Pogórze Husów
2:1 (2:0)
Wisłok Czarna Szarotka Rogóżno
4:0 (1:0)
Grom Handzlówka Arka Albigowa
0:3 (0:0)
Markovia Markowa LKS Wola Dalsza
1:0 (1:0)

VI kolejka - 21 wrzesień 2014r..

Błażowianka Błażowa Markovia Markowa
3:1 (1:0)
Szarotka Rogóżno Grom Handzlówka
3:2 (3:1)
Arka Albigowa Start Borek Stary
0:1 (0:0)
Błękit Żołynia Włókniarz Rakszawa
2:7 (0:2)
Pogórze Husów Iskra Jawornik Polski
1:0 (0:0)
Brzeg Białogrzegi Wisłok Czarna
0:4 (0:3)
LKS Wola Dalsza Palkovia Palikówka
5:0 (2:0)

V kolejka - 14 wrzesień 2014r..

Palkovia Palikówka Błażowianka Błażowa
1:1 (0:1)
Włókniarz Rakszawa Pogórze Husów
2:0 (2:0)
Grom Handzlówka Brzeg Białogrzegi
3:5 (0:3)
Iskra Jawornik Polski Start Borek Stary
1:3 (1:2)
Markovia Markowa Błękit Żołynia
1:1 (0:0)
Szarotka Rogóżno Arka Albigowa
2:4 (1:1)
Wisłok Czarna LKS Wola Dalsza
2:0 (2:0)

IV kolejka - 7 wrzesień 2014r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Czarna
2:1 (2:1)
Błękit Żołynia Palkovia Palikówka
4:1 (3:1)
Arka Albigowa Iskra Jawornik Polski
0:0 (0:0)
Pogórze Husów Markovia Markowa
1:4 (0:3)
Start Borek Stary Włókniarz Rakszawa
3:0 (0:0)
Brzeg Białogrzegi Szarotka Rogóżno
2:2 (2:0)
LKS Wola Dalsza Grom Handzlówka
2:4 (1:3)

III kolejka - 31 sierpień 2014r..

Grom Handzlówka Błażowianka Błażowa
1:1 (0:1)
Włókniarz Rakszawa Iskra Jawornik Polski
4:1 (2:1)
Wisłok Czarna Błękit Żołynia
1:1 (0:1)
Palkovia Palikówka Pogórze Husów
1:1 (1:1)
Markovia Markowa Start Borek Stary
2:0 (1:0)
Brzeg Białogrzegi Arka Albigowa
4:3 (3:1)
Szarotka Rogóżno LKS Wola Dalsza
2:1 (1:1)

II kolejka - 24 sierpień 2014r..

Błażowianka Błażowa Szarotka Rogóżno
3:1 (1:0)
Arka Albigowa Włókniarz Rakszawa
1:2 (1:1)
Błękit Żołynia Grom Handzlówka
2:1 (1:0)
Pogórze Husów Wisłok Czarna
1:3 (1:0)
Iskra Jawornik Polski Markovia Markowa
0:1 (0:1)
Start Borek Stary Palkovia Palikówka
2:1 (1:1)
LKS Wola Dalsza Brzeg Białogrzegi
5:1 (0:1)

I kolejka - 17 sierpień 2014r..

Brzeg Białogrzegi Błażowianka Błażowa
0:3 (0:1)
LKS Wola Dalsza Arka Albigowa
2:2 (0:1)
Szarotka Rogóżno Błękit Żołynia
2:3 (0:1)
Grom Handzlówka Pogórze Husów
1:0 (1:0)
Wisłok Czarna Start Borek Stary
2:0 (0:0)
Markovia Markowa Włókniarz Rakszawa
0:1 (0:1)
Palkovia Palikówka Iskra Jawornik Polski
3:3 (2:0)



TABELA A KLASA SEZON 2014/2015

Lp.
Drużyna
Mecze
Pkt.
Bramki
W-R-P
1.
Błażowianka Błażowa
26
58
59-26
17-7-2
2.
Wisłok Czarna
26
55
81-29
17-4-5
3.
Błękit Żołynia
26
48
51-37
14-6-6
4.
Start Borek Stary
26
47
43-25
13-8-5
5.
Włókniarz Rakszawa
26
47
53-38
15-2-9
6.
Szarotka Rogóżno
26
44
55-44
13-5-8
7.
Markovia Markowa
26
41
41-30
12-5-9
8.
LKS Wola Dalsza
26
39
52-37
11-6-9
9.
Grom Handzlówka
26
31
43-43
8-7-11
10.
Iskra Jawornik Polski
26
27
33-51
8-3-15
11.
Arka Albigowa
26
25
32-54
7-4-15
12.
Palkovia Palikówka
26
20
37-67
5-5-16
13.
Brzeg Białobrzegi
26
16
28-80
5-1-20
14.
Pogórze Husów
26
15
34-81
4-3-19




Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60