Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, March 26, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











Sezon 2015/2016

XXX kolejka - 17/18/19 czerwiec 2016r..

LKS Trzebownisko Błażowianka Błażowa
1:2 (1:0)
Sokół Sokołów Młp. Dynovia Dynów
11:0 (6:0)
Bratek Bratkowice Głogovia Głogów Młp.
5:5 (3:3)
Wisłok Czarna Resovia II Rzeszów
0:2 (0:2)
CCC Dąbrówki Astra Medynia Głogowska
2:2 (1:2)
LKS Przybyszówka Sawa Sonina
1:1 (1:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. KS Stobierna
1:2 (1:1)
Strumyk Malawa Wisłok Strzyżów
1:2 (1:1)

XXIX kolejka - 11/12 czerwiec 2016r..

Błażowianka Błażowa Bratek Bratkowice
1:0 (0:0)
Sawa Sonina Wisłok Czarna
2:1 (1:1)
Dynovia Dynów Grodziszczanka Grodzisko Dln.
0:1 (0:1)
Wisłok Strzyżów Sokół Sokołów Młp.
1:3 (1:0)
KS Stobierna CCC Dąbrówki
2:0 (0:0)
Głogovia Głogów Młp. LKS Przybyszówka
3:0 (1:0)
Resovia II Rzeszów Strumyk Malawa
0:2 (0:2)
Astra Medynia Głogowska LKS Trzebownisko
7:4 (2:2)

XXVIII kolejka - 4/5 czerwiec 2016r..

LKS Przybyszówka Błażowianka Błażowa
0:1 (0:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Wisłok Strzyżów
1:0 (0:0)
CCC Dąbrówki Dynovia Dynów
3:0 (1:0)
Strumyk Malawa Sokół Sokołów Młp.
0:1 (0:0)
LKS Trzebownisko KS Stobierna
2:3 (1:1)
Bratek Bratkowice Astra Medynia Głogowska
3:1 (1:0)
Wisłok Czarna Głogovia Głogów Młp.
1:2 (0:1)
Resovia II Rzeszów Sawa Sonina
6:0 (2:0)

XXVII kolejka - 2016r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Czarna
2:2 (0:1)
Sokół Sokołów Młp. Grodziszczanka Grodzisko Dln.
5:2 (2:0)
KS Stobierna Bratek Bratkowice
2:1 (0:1)
Wisłok Strzyżów CCC Dąbrówki
7:4 (2:2)
Głogovia Głogów Młp./td> Resovia II Rzeszów<
3:0 (0:0)
Astra Medynia Głogowska LKS Przybyszówka
5:0 (3:0)
Sawa Sonina Strumyk Malawa
3:0 (1:0)
Dynovia Dynów LKS Trzebownisko
3:0 (1:0)

XXVI kolejka - 25/26 maj 2016r..

Resovia Rzeszów Błażowianka Błażowa
2:0 (2:0)
CCC Dąbrówki Sokół Sokołów Młp.
0:1 (0:0)
Bratek Bratkowice Dynovia Dynów
1:1 (1:1)
Sawa Sonina Głogovia Głogów Młp.
2:0 (1:0)
Strumyk Malawa Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:1 (1:1)
LKS Trzebownisko Wisłok Strzyżów
4:5 (3:4)
Wisłok Czarna Astra Medynia Głogowska
0:1 (0:0)
LKS Przybyszówka KS Stobierna
0:1 (0:0)

XXV kolejka - 21/22 maj 2016r..

Błażowianka Błażowa Sawa Sonina
1:3 (0:1)
Wisłok Strzyżów Bratek Bratkowice
2:4 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. LKS Trzebownisko
1:1 (0:0)
Głogovia Głogów Młp. Strumyk Malawa
2:1 (0:1)
Astra Medynia Głogowska Resovia II Rzeszów
3:3 (2:3)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. CCC Dąbrówki
1:3 (0:1)
Dynovia Dynów LKS Przybyszówka
4:0 (1:0)
KS Stobierna Wisłok Czarna
3:0 (2:0)

XXIV kolejka - 14/15 maj 2016r..

Głogovia Głogów Młp. Błażowianka Błażowa
5:0 (1:0)
Wisłok Czarna Dynovia Dynów
0:2 (0:1)
LKS Przybyszówka Wisłok Strzyżów
0:5 (0:3)
Resovia II Rzeszów KS Stobierna
2:2 (0:1)
Bratek Bratkowice Sokół Sokołów Młp.
0:5 (0:2)
LKS Trzebownisko Grodziszczanka Grodzisko Dln.
6:1 (2:1)
Sawa Sonina Astra Medynia Głogowska
1:0 (0:0)
Strumyk Malawa CCC Dąbrówki
3:0 (1:0)

XXIII kolejka - 7/8 maj 2016r..

Błażowianka Błażowa Strumyk Malawa
4:0 (2:0)
KS Stobierna Sawa Sonina
2:0 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Głogovia Głogów Młp.
1:3 (0:2)
Dynovia Dynów Resovia II Rzeszów
3:1 (2:1)
CCC Dąbrówki LKS Trzebownisko
3:2 (1:1)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Bratek Bratkowice
1:1 (1:2)
Sokół Sokołów Młp. LKS Przybyszówka
3:2 (1:2)
Wisłok Strzyżów Wisłok Czarna
4:0 (2:0)

XXII kolejka - 3 maj 2016r..

Błażowianka Błażowa Astra Medynia Głogowska
1:4 (1:2)
Sawa Sonina Dynovia Dynów
1:2 (0:2)
Głogovia Głogów Młp. KS Stobierna
2:1 (0:0)
Bratek Bratkowice CCC Dąbrówki
2:0 (1:0)
Strumyk Malawa LKS Trzebownisko
1:1 (0:0)
LKS Przybyszówka Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:1 (1:1)
Resovia II Rzeszów Wisłok Strzyżów
0:1 (0:1)
Wisłok Czarna Sokół Sokołów Młp.
1:3 (0:0)

XXI kolejka - 30 kwiecień/1 maj 2016r..

KS Stobierna Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
Wisłok Strzyżów Sawa Sonina
2:0 (1:0)
Sokół Sokołów Młp. Resovia II Rzeszów
4:1 (1:1)
Dynovia Dynów Głogovia Głogów Młp.
0:1 (0:1)
CCC Dąbrówki LKS Przybyszówka
0:0 (0:0)
LKS Trzebownisko Bratek Bratkowice
1:0 (1:0)
Astra Medynia Głogowska Strumyk Malawa
2:1 (1:1)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Wisłok Czarna
2:0 (2:0)

XX kolejka - 23/24 kwiecień 2016r..

Błażowianka Błażowa Dynovia Dynów
1:2 (0:0)
Sawa Sonina Sokół Sokołów Młp.
1:1 (0:1)
Głogovia Głogów Młp. Wisłok Strzyżów
3:2 (1:1)
Resovia II Rzeszów Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:2 (1:1)
Strumyk Malawa Bratek Bratkowice
1:1 (1:0)
Wisłok Czarna CCC Dąbrówki
0:1 (0:0)
stra Medynia Głogowska KS Stobierna
3:1 (2:1)
LKS Przybyszówka LKS Trzebownisko
3:0 (0:0)

XIX kolejka - 16/17 kwiecień 2016r..

Wisłok Strzyżów Błażowianka Błażowa
1:1 (0:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Sawa Sonina
3:1 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. Głogovia Głogów Młp.
3:2 (1:0)
Dynovia Dynów Astra Medynia Głogowska
3:1 (2:1)
CCC Dąbrówki Resovia II Rzeszów
3:2 (2:0)
KS Stobierna Strumyk Malawa
0:1 (0:0)
LKS Trzebownisko Wisłok Czarna
2:5 (1:1)
Bratek Bratkowice LKS Przybyszówka
1:0 (0:0)

XVIII kolejka - 9/10 kwiecień 2016r..

Błażowianka Błażowa Sokół Sokołów Młp.
1:0 (0:0)
Głogovia Głogów Młp. Grodziszczanka Grodzisko Dln.
4:1 (2:0)
Resovia II Rzeszów LKS Trzebownisko
7:3 (2:0)
Wisłok Czarna Bratek Bratkowice
1:4 (1:0)
Astra Medynia Głogowska Wisłok Strzyżów
0:2 (0:1)
Strumyk Malawa LKS Przybyszówka
2:0 (1:0)
KS Stobierna Dynovia Dynów
4:0 (3:0)
Sawa Sonina CCC Dąbrówki
0:1 (0:1)

XVII kolejka - 2/3 kwiecień 2016r..

Grodziszczanka Grodzisko Dln. Błażowianka Błażowa
1:1 (0:1)
LKS Trzebownisko Sawa Sonina
1:1 (0:1)
CCC Dąbrówki Głogovia Głogów Młp.
1:0 (1:0)
Sokół Sokołów Młp. Astra Medynia Głogowska
1:1 (0:1)
Dynovia Dynów Strumyk Malawa
0:0 (0:0)
LKS Przybyszówka Wisłok Czarna
0:2 (0:1)
Wisłok Strzyżów KS Stobierna
2:0 (1:0)
Bratek Bratkowice Resovia II Rzeszów
2:0 (1:0)

XVI kolejka - 26 marzec 2016r..

Błażowianka Błażowa CCC Dąbrówki
1:0 (0:0)
KS Stobierna Sokół Sokołów Młp.
1:1 (0:1)
Głogovia Głogów Młp. LKS Trzebownisko
2:0 (1:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Astra Medynia Głogowska
1:4 (0:3)
Resovia II Rzeszów LKS Przybyszówka
3:1 (2:0)
Strumyk Malawa Wisłok Czarna
4:0 (1:0)
Sawa Sonina Bratek Bratkowice
2:3 (1:1)
Dynovia Dynów Wisłok Strzyżów
1:1 (0:1)

XV kolejka - 11 listopad 2015r..

Błażowianka Błażowa LKS Trzebownisko
1:1 (0:0)
Dynovia Dynów Sokół Sokołów Młp.
2:2 (1:1)
Głogovia Głogów Młp. Bratek Bratkowice
1:3 (0:0)
Resovia II Rzeszów Wisłok Czarna
3:2 (1:1)
Astra Medynia Głogowska CCC Dąbrówki
4:1 (2:1)
Sawa Sonina LKS Przybyszówka
1:1 (1:1)
KS Stobierna Grodziszczanka Grodzisko Dln.
3:2 (0:2)
Wisłok Strzyżów Strumyk Malawa
0:1 (0:0)

XIV kolejka - 7/8 listopad 2015r..

Bratek Bratkowice Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
Wisłok Czarna Sawa Sonina
2:4 (1:2)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Dynovia Dynów
4:3 (2:0)
Sokół Sokołów Młp. Wisłok Strzyżów
5:2 (3:1)
CCC Dąbrówki KS Stobierna
4:2 (3:2)
LKS Przybyszówka Głogovia Głogów Młp.
1:2 (0:2)
Strumyk Malawa Resovia II Rzeszów
3:0 (1:0)
LKS Trzebownisko Astra Medynia Głogowska
3:1 (1:0)

XIII kolejka - 31 październik 2015r..

Błażowianka Błażowa LKS Przybyszówka
1:0 (1:0)
Wisłok Strzyżów Grodziszczanka Grodzisko Dln.
3:1 (3:0)
Dynovia Dynów CCC Dąbrówki
2:1 (1:1)
Sokół Sokołów Młp. Strumyk Malawa
1:1 (0:1)
KS Stobierna LKS Trzebownisko
2:1 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Bratek Bratkowice
1:1 (0:0) zweryfikowano 3:0 vo za grę nieuprawnionego gracza.
Głogovia Głogów Młp. Wisłok Czarna
4:3 (2:0)
Sawa Sonina Resovia II Rzeszów
3:6 (2:2)

XII kolejka - 24/25 październik 2015r..

Wisłok Czarna Błażowianka Błażowa
1:2 (1:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Sokół Sokołów Młp.
2:3 (1:3)
Bratek Bratkowice KS Stobierna
1:1 (1:2)
CCC Dąbrówki Wisłok Strzyżów
0:6 (0:3)
Resovia II Rzeszów Głogovia Głogów Młp.
0:2 (0:0)
LKS Przybyszówka Astra Medynia Głogowska
0:2 (0:1)
Strumyk Malawa Sawa Sonina
3:1 (1:0)
LKS Trzebownisko Dynovia Dynów
1:1 (0:1)

XI kolejka - 17/8 październik 2015r..

Błażowianka Błażowa Resovia Rzeszów
3:1 (1:1)
Sokół Sokołów Młp. CCC Dąbrówki
2:3 (1:1)
Dynovia Dynów Bratek Bratkowice
1:1 (0:1)
Głogovia Głogów Młp. Sawa Sonina
3:1 (2:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Strumyk Malawa
1:1 (1:1)
Wisłok Strzyżów LKS Trzebownisko
3:0 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Wisłok Czarna
1:1 (0:1)
KS Stobierna LKS Przybyszówka
1:2 (0:1)

X kolejka - 10/11 październik 2015r..

Sawa Sonina Błażowianka Błażowa
1:1 (0:0)
Bratek Bratkowice Wisłok Strzyżów
1:2 (1:1)
LKS Trzebownisko Sokół Sokołów Młp.
1:2 (1:0)
Strumyk Malawa Głogovia Głogów Młp.
0:0 (0:0)
Resovia II Rzeszów Astra Medynia Głogowska
1:0 (0:0)
CCC Dąbrówki Grodziszczanka Grodzisko Dln.
1:1 (1:0)
LKS Przybyszówka Dynovia Dynów
1:0 (0:0)
Wisłok Czarna KS Stobierna
0:5 (0:2)

IX kolejka - 3/4 październik 2015r..

Błażowianka Błażowa Głogovia Głogów Młp.
0:0 (0:0)
Dynovia Dynów Wisłok Czarna
1:0 (0:0)
Wisłok Strzyżów LKS Przybyszówka
0:0 (0:0)
KS Stobierna Resovia II Rzeszów
1:3 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. Bratek Bratkowice
3:2 (2:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. LKS Trzebownisko
2:0 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Sawa Sonina
3:3 (2:1)
CCC Dąbrówki Strumyk Malawa
1:1 (1:1)

VIII kolejka - 26/27 wrzesień 2015r..

Strumyk Malawa Błażowianka Błażowa
0:1 (0:1)
Sawa Sonina KS Stobierna
4:0 (0:0)
Głogovia Głogów Młp. Astra Medynia Głogowska
1:1 (0:0)
Resovia II Rzeszów Dynovia Dynów
2:0 (0:0)
LKS Trzebownisko CCC Dąbrówki
4:0 (1:0)
Bratek Bratkowice Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:2 (2:1)
LKS Przybyszówka Sokół Sokołów Młp.
3:5 (0:4)
Wisłok Czarna Wisłok Strzyżów
3:3 (1:2)

VII kolejka - 19/20 wrzesień 2015r..

Astra Medynia Głogowska Błażowianka Błażowa
0:2 (0:1)
Dynovia Dynów Sawa Sonina
2:1 (1:0)
KS Stobierna Głogovia Głogów Młp.
2:0 (0:0)
CCC Dąbrówki Bratek Bratkowice
4:0 (4:0)
LKS Trzebownisko Strumyk Malawa
4:1 (2:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. LKS Przybyszówka
2:0 (2:0)
Wisłok Strzyżów Resovia II Rzeszów
5:2 (1:2)
Sokół Sokołów Młp. Wisłok Czarna
2:1 (2:0)

VI kolejka - 12/13 wrzesień 2015r..

Błażowianka Błażowa KS Stobierna
1:1 (0:1)
Sawa Sonina Wisłok Strzyżów
3:0 (2:0)
Resovia II Rzeszów Sokół Sokołów Młp.
4:1 (1:1)
Głogovia Głogów Młp. Dynovia Dynów
3:1 (0:0)
LKS Przybyszówka CCC Dąbrówki
0:0 (0:0)
Bratek Bratkowice LKS Trzebownisko
1:1 (0:0)
Strumyk Malawa Astra Medynia Głogowska
1:1 (0:1)
Wisłok Czarna Grodziszczanka Grodzisko Dln.
6:4 (2:3)

V kolejka - 5/6 wrzesień 2015r..

Dynovia Dynów Błażowianka Błażowa
2:2 (1:0)
Sokół Sokołów Młp. Sawa Sonina
5:3 (5:0) zweryfikowany 0:3 vo
Wisłok Strzyżów Głogovia Głogów Młp.
2:5 (2:3)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Resovia II Rzeszów
6:1 (3:0)
Bratek Bratkowice Strumyk Malawa
1:3 (1:1)
CCC Dąbrówki Wisłok Czarna
0:0 (0:0)
KS Stobierna Astra Medynia Głogowska
0:0 (0:0)
LKS Trzebownisko LKS Przybyszówka
2:1 (1:1)

IV kolejka - 29/30 sierpień 2015r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Strzyżów
2:4 (0:2)
Sawa Sonina Grodziszczanka Grodzisko Dln.
1:4 (0:3)
Głogovia Głogów Młp. Sokół Sokołów Młp.
2:1 (0:1)
Astra Medynia Głogowska Dynovia Dynów
2:1 (1:1)
Resovia II Rzeszów CCC Dąbrówki
0:0 (0:0)
Strumyk Malawa KS Stobierna
1:0 (0:0)
Wisłok Czarna LKS Trzebownisko
4:6 (2:4)
LKS Przybyszówka Bratek Bratkowice
0:4 (0:1)

III kolejka - 26 sierpień 2015r..

Sokół Sokołów Młp. Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. Głogovia Głogów Młp.
3:4 (0:1)
LKS Trzebownisko Resovia II Rzeszów
1:2 (0:1)
Bratek Bratkowice Wisłok Czarna
4:0 (0:0)
Wisłok Strzyżów Astra Medynia Głogowska
4:2 (3:1)
LKS Przybyszówka Strumyk Malawa
3:4 (1:2)
Dynovia Dynów KS Stobierna
1:2 (0:1)
CCC Dąbrówki Sawa Sonina
0:1 (0:1)

II kolejka - 22/23 sierpień 2015r..

Błażowianka Błażowa Grodziszczanka Grodzisko Dln.
4:3 (0:3)
Sawa Sonina LKS Trzebownisko
1:2 (1:0)
Głogovia Głogów Młp. CCC Dąbrówki
4:0 (1:0)
Astra Medynia Głogowska Sokół Sokołów Młp.
1:2 (0:0)
Strumyk Malawa Dynovia Dynów
1:1 (1:1)
Wisłok Czarna LKS Przybyszówka
2:2 (1:1)
KS Stobierna Wisłok Strzyżów
1:0 (0:0)
Resovia II Rzeszów Bratek Bratkowice
3:3 (2:0)

I kolejka - 15/16 sierpień 2015r..




CCC Dąbrówki Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
Sokół Sokołów Młp. KS Stobierna
6:0 (1:0)
LKS Trzebownisko Głogovia Głogów Młp.
0:3 (0:0)
Astra Medynia Głogowska Grodziszczanka Grodzisko Dln.
2:1 (1:1)
LKS Przybyszówka Resovia II Rzeszów
1:1 (0:1)
Wisłok Czarna Strumyk Malawa
6:0 (2:0)
Bratek Bratkowice Sawa Sonina
1:0 (1:0)
Wisłok Strzyżów Dynovia Dynów
6:1 (2:1)

TABELA V LIGA SEZON 2015/2016

Lp.Drużyna
Mecze
Pkt.
Bramki
W-R-P
1.
Głogovia Głogów Małopolski
30
67
71-36
21-4-5
2.
Sokół Sokołów Małopolski
30
60
78-42
18-6-6
3.
Wisłok Strzyżów
30
55
77-49
17-4-9
4.
KS Stobierna
30
50
46-41
15-5-10
5.
Błażowianka Błażowa
30
50
38-35
13-11-6
6.
Strumyk Malawa
30
45
40-38
12-9-9
7.
Astra Medynia Głogowska
30
44
58-47
12-8-10
8.
Bratek Bratkowice
30
44
53-48
12-8-10
9.
Resovia II Rzeszów
30
42
60-60
12-6-12
10.
CCC Dąbrówki
30
38
36-50
10-8-12
11.
Dynovia Dynów
30
38
40-55
10-8-12
12.
Sawa Sonina
30
36
46-52
10-6-14
13.
Grodziszczanka Grodzisko Dln.
30
32
58-68
9-5-16
14.
LKS Trzebownisko
30
30
55-69
8-6-16
15.
KS Przybyszówka
30
19
24-59
4-7-19
16.
Wisłok Czarna
30
17
44-75
4-5-21




Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

Administrator
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

Administrator
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

Administrator
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

temik3
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60