WOJCIECH KRUCZEK (77 MAREK KRUCZEK) Krystian Rozwód
MATEUSZ POCZĄTEK Tomasz Babiarz (87 Damian Maciuła)
MIROSŁAW MAKARA Rafał Babiarz
MAREK PRZYBYŁO (67 PAWEŁ GRYS) Karol Nowak

Porażką z Włókniarzem 1-2 zakończyli mecz nasi piłkarze, niestety to nie nowość, że z tą drużyną prawie zawsze przegrywamy. Początkowe minuty na to nie wskazywały, gospodarze posiadali przewagę, jednak efektów nie było. Pierwsi groźną sytuację stworzyli włókniarze, kiedy po stracie piłki na dwudziestym metrze Babiarz stanął oko w oko z Ireneuszem Jamrozikiem, lecz nasz bramkarz piękną paradą zażegnał niebezpieczeństwo. Kolejny raz okazało się, że najgorszy okres gry Błażowianka miewa pomiędzy 20 a 30 minutą gry. Właśnie w 26 minucie po kornerze i dośrodkowaniu Piotra Górki, Janusz Waniowski głową dał prowadzenie gościom, w tej sytuacji zaspali gracze odpowiadający za krótki słupek. O mały włos nie doszło do katastrofy dwie minuty później, kiedy znów dał o sobie znać Babiarz, wpadł w pole karne, ograł naszych trzech graczy i już wykładał piłkę jak na tacy nadbiegającemu koledze, lecz na drodze tego podania stanął nasz zawodnik i uratował nas od niechybnej straty bramki. Potem do głosu doszli nasi gracze, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego powstało zamieszanie, niestety dla nas obrońcy wybili piłkę z lini bramkowej, strzał Roberta Mijalnego z 35 metrów tylko w sobie wiadomy sposób wybił na róg Skop. W 44 minucie po faulu na Witoldzie Górnym , Marcin Mijalny kapitalnym strzałem z okolic 25 metra w samo okienko wyrównał stan meczu. Po przerwie gospodarze dominowali na placu gru i nikt nie przypuszczał, że mogą ten mecz przegrać. W 60 minucie powinno być 2-1 dla Błażowianki, kiedy po uderzeniu Marcina Mijalnego, Skop wypuścił piłkę z rąk za siebie, Mirosław Makara dopadł do niej 2 metry przed bramką, lecz jakimś cudem obrońcy mu ją wybili. Potem jeszcze próbował z wolnego powtórzyć swój wyczyn Marcin Mijalny lecz trafił, ale tylko w słupek za bramką podtrzymujący siatkę. Goście wyprowadzili zabójczą kontrę w 87 minucie Nowak ograł trzech naszych zawodników dograł do Babiarza, a ten strzałem w krótki dał trzy punkty gościom.