WOJCIECH KRUCZEK Piotr Miąsik
MARCIN MIJALNY Michał Kusior (46 Piotr Hałdys)
PIOTR KRUCZEK Łukasz Machnica
MAREK PRZYBYŁO (20 MIROSŁAW MAKARA) Rafał Ćwiąkała

W arcyważnym meczu dla układu tabeli V ligi Błażowianka podejmowała Zimowit Zalesie. Od początku spotkania inicjatywę przejęli gracze Tomasza Orłowskiego, ale w żaden sposób nie mogli rozmontować defensywy gości. Dośrodkowanie Wojciecha Kruczka powinno przynieść prowadzenie lecz Piotr Kruczek głową z pięciu metrów trafił obok słupka. Kolejną dobrą okazję miał Mateusz Początek, który ładnie znalazł się w polu karnym, ograł obrońcę lecz jego strzał instynktownie obronił Sowa. W 32 minucie uderzenie z 30 metrów z rzutu wolnego Ostafińskiego w świetnym stylu obronił bramkarz przyjezdnych. Gospodarze często przeprowadzali ciekawe akcje lecz w każdej z nich brakowało ostatniego podania. Po przerwie goście wykonywali w 52 minucie rzut rożny, w zamieszaniu podbramkowym uderzał Jakub Sowa, z piłką minął się Ireneusz Jamrozik, ta uderzyła w słupek i z linii bramkowej wybił ją Ostafiński. W tym momencie źle ustawiony sędzia boczny podniósł chorągiewkę sygnalizując przekroczenie linii, a główny musiał uznać bramkę. Była to kuriozalna decyzja bocznego gdyż w momencie podnoszenia chorągiewki stał pięć metrów od linii końcowej boiska i nie mógł dobrze widzieć całego zajścia. Od tego momentu z Błazowianki uszło powietrze, zaczęła grać nerwowo, sędzia główny również od tego momentu pogubił się, czasami podejmując dziwne decyzje. Z biegiem czasu goście zaczęli bronić wyniku, ale robili to aż za bardzo defensywnie. Wybijali każdą piłkę po autach, czasami niepotrzebnie. Tak było w 78 minucie kiedy to w niegroźnej sytuacji obrońca gości zamiast zagrać futbolówkę do kolegów z ataku wybił ją za linię. Z autu wrzucił Marcin Mijalny z piłką minęło się trzech defensorów Zimowita< a czychający na taki właśnie błąd Piotr Kruczek strzałem z 12 metrów doprowadził do wyrównania. Za moment powinno być 2-1 dla miejscowych, piekna akcja Tomasza Drewniaka, który znalazł Mirosława Makarę w okolicach pola karnego, ten jednak w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Dwie minuty później kolejnego nieporozumienia gości znów nie wykorzystał Makara trafiają obok bramki mając ją pustą. Już w doliczonym czasie gry Błażowianka miała idealną okazję do zapewnienia sobie trzech punktów. Rzut wolny z 20 metrów miał wykonywać etatowy strzelec Marcin Mijalny lecz po rozmowach zrobił to Piotr Kruczek, jednak na tyle nieudolnie, że jego strzał wylądował w murze.