Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Sunday, July 21, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











Sezon 2009/2010 Bł. II

XXVI kolejka - 20 czerwiec 2010r..

Błażowianka II Błażowa Granit Wysoka Strzyżowska
0-5
Huragan Kozłówek Grunwald Budziwój
5-1
Wenecjanka Lecka Sokół Grodzisko
1-4
Albatros Szufnarowa Start Lubenia
2-5
Diament Pstrągowa Płomyk Lutoryż
1-1
Korona Dobrzechów Orzeł Lubla
4-2
Grom Mogielnica Herman Hermanowa II
6-0


XXV kolejka - 13 czerwiec 2010r..

Błażowianka II Błażowa Start Lubenia
2-7
Grunwald Budziwój Grom Mogielnica
3-2
Sokół Grodzisko Korona Dobrzechów
3-2
Granit Wysoka Strzyżowska Wenecjanka Lecka
4-0
Płomyk Lutoryż Albatros Szufnarowa
1-2
Orzeł Lubla Huragan Kozłówek
3-3
Korona Dobrzechów Sokół Grodzisko
2-2


XXIV kolejka - 03 czerwiec 2010r..

Błażowianka II Błażowa Płomyk Lutoryż
1-2
Grom Mogielnica Diament Pstrągowa
3-0 wo
Korona Dobrzechów Granit Wysoka Strzyżowska
0-1
Wenecjanka Lecka Start Lubenia
3-5
Grunwald Budziwój Orzeł Lubla
1-4
Huragan Kozłówek Sokół Grodzisko
2-3
Albatros Szufnarowa Herman Hermanowa
4-0


XXIII kolejka - 06 czerwiec 2010r..

Błażowianka II Błażowa Diament Pstrągowa
2 -2
Grom Mogielnica albatros Szufnarowa
0-4
Korona Dobrzechów Płomyk Lutoryż
3-1
Wenecjanka Lecka Herman Hermanowa II
1-3
Grunwald Budziwój Granit Wysoka Strzyżowska
2-6
Huragan Kozłówek Start Lubenia
2-3
Orzeł Lubla Sokół Grodzisko
1-2


XXII kolejka - 30 maj 2010r..

Herman Hermanowa II Błażowianka II Błażowa
0-6
Granit Wysoka Strzyżowska Huragan Kozlówek
2-3
Diament Pstrągowa Albatros Szufnarowa
1-2
Sokół Grodzisko Grunwald Budziwój
2-3
Płomyk Lutoryż Wenecjanka Lecka
3-2
Start Lubenia Korona Dobrzechów
3-1
Grom Mogielnica Orzeł Lubla
2-3

XXI kolejka - 16 maj 2010r..

Albatros Szufnarowa Błażowianka II Błażowa
2-1
Granit Wysoka Strzyżowska Orzeł Lubla
0-4
Diament Pstrągowa Wenecjanka Lecka
2-1
Sokół Grodzisko Grom Mogielnica
2-1
Płomyk Lutoryż Huragan Kozłówek
0-4
Herman Hermanowa II Korona Dobrzechów
2-4
Start lubenia Grunwald Budziwój
1-3

XX kolejka - 09 maj 2010r..

Grom Mogielnica Błażowianka II Błażowa
1-0
Orzeł Lubla Start Lubenia
5-0
Wenecjanka Lecka Albatros Szufnarowa
3-0
Sokół Grodzisko Granit Wysoka Strzyżowska
1-4
Grunwald Budziwój Płomyk Lutoryż
1-3
Korona Dobrzechów Diament Pstrągowa
3-3
Huragan Kozłówek Herman Hermanowa II
4-2

XIX kolejka - 02 maj 2010r..

Błażowianka II Błażowa Wenecjanka Lecka
1-2
Granit Wysoka Strzyżowska Grom Mogielnica
5-0
Płomyk Lutoryż Orzeł Lubla
3-5
Herman Hermanowa II Grunwald Budziwój
0-4
Albatros Szufnarowa Korona Dobrzechów
1-2
Diament Pstrągowa Huragan Kozłówek
1-1
Start Lubenia Sokół Grodzisko
3-3


XVIII kolejka - 29 kwiecień 2010r..

Błażowianka II Błażowa Huragan Kozłówek
3-4
Wenecjanka Lecka Korona Dobrzechów
0-2
Płomyk Lutoryż Granit Wysoka Strzyżowska
0-1
Start Lubenia Grom Mogielnica
0-2
Albatros Szufnarowa Grunwald Budziwój
2-0
Diament Pstrągowa Orzeł Lubla
2-4
Herman Hermanowa II Sokół Grodzisko
6-7


XVII kolejka - 25 kwiecień 2010r..

Korona Dobrzechów Błażowianka II Błażowa
1-0
Orzeł Lubla Herman Hermanowa II
4-0
Grom Mogielnica Wenecjanka Lecka
6-0
Granit Wysoka Strzyżowska Start Lubenia
1-0
Sokół Grodzisko Płomyk Lutoryż
1-2
Grunwald Budziwój Diament Pstrągowa
2-2
Huragan Kozłówek Albatros Szufnarowa
3-1

XVI kolejka - 21 kwiecień 2010r..

Grunwald Budziwój Błażowianka II Błażowa
3-1
Orzeł Lubla Albatros Szufnarowa
2-0
Grom Mogielnica Korona Dobrzechów
1-3
Granit Wysoka Strzyżowska Herman Hremanowa II
4-0
Start Lubenia Płomyk Lutoryż
2-3
Sokół Grodzisko Diament Pstrągowa
2-2
Huragan Kozłówek Wenecjanka Lecka
7-4

XV kolejka - 04 kwiecień 2010r..

Błażowianka II Błażowa Orzeł Lubla
1-3
Korona Dobrzechów Huragan Kozłówek
1-2
Płomyk Lutoryż Grom Mogielnica
3-0
Herman Hermanowa II Start Lubenia
1-4
Wenecjanka Lecka Grunwald Budziwój
1-0
Diament Pstrągowa Granit Wysoka Strzyżowska
0-5
Albatros Szufnarowa Sokół Grodzisko
0-2


XIV kolejka - 28 marzec 2010r..

Sokół Grodzisko Błażowianka II Błażowa
1-0
Orzeł Lubla Wenecjanka Lecka
4-1
Grunwald Budziwój Korona Dobrzechów
1-3
Granit Wysoka Strzyżowska Albatros Szufnarowa
2-0
Płomyk Lutoryż Herman Hermanowa II
2-1
Start Lubenia Diament Pstrągowa
3-1
Grom Mogielnica Huragan Kozłówek
2-0

XIII kolejka - 31 pażdziernik 2009r..

Granit Wysoka Strzyżowska Błażowianka II Błażowa
4-1
Orzeł Lubla Korona Dobrzechów
3-2
Grunwald Budziwój Huragan Kozłówek
4-3
Sokół Grodzisko Wenecjanka Lecka
3-2
Herman Hermanowa II Grom Mogielnica
1-5
Start Lubenia Albatros Szufnarowa
0-2
Płomyk Lutoryż Diament Pstrągowa
4-3

XII kolejka - 25 październik 2009r..

Błażowianka II Błażowa Start Lubenia
1-4
Korona Dobrzechów Sokół Grodzisko
0-2
Grom Mogielnica Grunwald Budziwój
5-1
Huragan Kozłówek Orzeł Lubla
0-3
Wenecjanka Lecka Granit Wysoka Strzyżowska
1-3
Diament Pstrągowa Herman Hermanowa II
2-0
Albatros Szufnarowa Płomyk Lutoryż
0-3


XI kolejka - 08 listopad 2009r..

Płomyk Lutoryż Błażowianka II Błażowa
7-2
Granit Wysoka Strzyżowska Korona Dobrzechów
2-1
Orzeł Lubla Grunwald Budziwój
4-1
Sokół Grodzisko Huragan Kozłówek
0-1
Herman Hermanowa II Albatros Szufnarowa
1-1
Start Lubenia Wenecjanka Lecka
3-1
Diament Pstrągowa Grom Mogielnica
1-2

X kolejka - 11 październik 2009r..

Błażowianka II Błażowa Herman Hermanowa II
3-0
Wenecjanka Lecka Płomyk Lutoryż
1-3
Grunwald Budziwój Sokół Grodzisko
2-3
Huragan Kozłówek Granit Wysoka Strzyżowska
1-4
Korona Dobrzechów Start Lubenia
1-5
Grom Mogielnica Orzeł Lubla
2-0
Albatros Szufnarowa Diament Pstrągowa
0-1


IX kolejka - 04 październik 2009r..

Diament Pstrągowa Błażowianka II Błażowa
1-0
Płomyk Lutoryż Korona Dobrzechów
3-1
Granit Wysoka Strzyżowska Grunwald Budziwój
8-2
Sokół Grodzisko Orzeł Lubla
3-0
Albatros Szufnarowa Grom Mogielnica
0-1
Start Lubenia Huragan Kozłówek
4-2
Herman Hermanowa II Wenecjanka Lecka
0- 1

VIII kolejka - 27 wrzesień 2009r..

Błażowianka II Błażowa Albatros Szufnarowa
0-1
Wenecjanka Lecka Diament Pstrągowa
1-2
Grunwald Budziwój Start Lubenia
1-4
Huragan Kozłówek Płomyk Lutoryż
0-2
Korona Dobrzechów Herman Hermanowa II
3-0 vo
Orzeł Lubla Granit Wysoka Strzyżowska
1-3
Grom Mogielnica Sokół Grodzisko
3-0


VII kolejka - 20 wrzesień 2009r..

Błażowianka II Błażowa Grom Mogielnica
1-1
Albatros Szufnarowa Wenecjanka Lecka
4-1
Start Lubenia Orzeł Lubla
1-1
Herman Hermanowa II Huragan Kozłówek
3-4
Granit Wysoka Strzyżowska Sokół Grodzisko
1-2
Diament Pstrągowa Korona Dobrzechów
2-1
Płomyk Lutoryż Grunwald Budziwój
3-1

VI kolejka - 13 swrzesień 2009r..

Wenecjanka Lecka Błażowianka II Błażowa
0-3 vo
Korona Dobrzechów Albatros Szufnarowa
4-1
Grunwald Budziwój Herman Hermanowa II
5-0
Sokół Grodzisko Start Lubenia
3-0
Grom Mogielnica Granit Wysoka Strzyżowska
3-1
Huragan Kozłówek Diament Pstrągowa
3-1
Orzeł Lubla Płomyk Lutoryż
2- 5

V kolejka - 06 wrzesień 2009r..

Błażowianka II Błażowa Korona Dobrzechów
1-0
Wenecjanka Lecka Grom Mogielnica
1-3
Start Lubenia Granit Wysoka Strzyżowska
2-3
Albatros Szufnarowa Huragan Kozłówek
3-2
Herman Hermanowa II Orzeł Lubla
1-2
Diament Pstrągowa Grunwald Budziwój
1-3
Płomyk Lutoryż Sokół Grodzisko
0-3


IV kolejka - 30 sierpień 2009r..

Huragan Kozłówek Błażowianka II Błażowa
0-2
Korona Dobrzechów Wenecjanka Lecka
4-0
Grunwald Budziwój Albatros Szufnarowa
2-2
Sokół Grodzisko Herman Hermanowa II
4-1
Granit Wysoka Strzyżowska Płomyk Lutoryż
0-1
Grom Mogielnica Start Lubenia
1-1
Orzeł Lubla Diament Pstrągowa
2-4

III kolejka - 22 sierpień 2009r..

Błażowianka II Błażowa Grunwald Budziwój
1-2
Wenecjanka Lecka Huragan Kozłówek
3-3
Korona Dobrzechów Grom Mogielnica
1-1
Albatros Szufnarowa Orzeł Lubla
2- 3
Herman Hermanowa II Granit Wysoka Strzyżowska
0-6
Diament Pstrągowa Sokół Grodzisko
4-2
Płomyk Lutoryż Start Lubenia
2-1


II kolejka - 16 sierpień 2009r..

Orzeł Lubla Błażowianka II Błażowa
1-2
Huragan Kozłówek Korona Dobrzechów
1-2
Grunwald Budziwój Wenecjanka Lecka
5-0
Sokół Grodzisko Albatros Szufnarowa
3-2
Granit Wysoka Strzyżowska Diament Pstragowa
4-2
Start Lubenia Herman Hermanowa II
4-0
Płomyk Lutoryż Grom Mogielnica
6-0

I kolejka - 8/9 sierpień 2009r..

Błażowianka II Błażowa Sokół Grodzisko
3-2
Huragan Kozłówek Grom Mogielnica
0-4
Korona Dobrzechów Grunwald Budziwój
1-2
Prywatna Lecka Orzeł Lubla
2- 5
Albatros Szufnarowa Granit Wysoka Strzyżowska
1-3
Diament Pstrągowa Start Lubenia
0-1
Herman Hermanowa II Płomyk Lutoryż
1-2

TABELA - KLASA "B" BŁAŻOWIANKA II - SEZON 2009/2010

Lp.
Drużyna
Mecze
Pkt.
Bramki
W-R-P
1. Granit Wysoka Strzyżowska 26 66 86:24 22-0-4
2. Płomyk Lutoryż 26 55 59:45 18-1-7
3. Grom Mogielnica 26 51 64:31 16-3-7
4. Sokół Grodzisko 26 51 62:46 16-3-7
5. Orzeł Lubla 26 47 67:51 15-2-9
6. Start Lubenia 26 45 66:47 14-3-9
7. Korona Dobrzechów 26 39 50:42 12-3-11
8. Huragan Kozłówek 26 66 60:61 11-3-12
9. Grunwald Budziwój 26 35 55:67 11-2-13
10. Albatros Szufnarowa 26 32 39:46 10-2-14
11. Diament Pstrągowa 26 30 42:54 8-6-12
12. Błażowianka II Błażowa 26 23 38:57 7 -2-17
13. Wenecjanka Lecka 26 13 33:82 4-1-21
14. Herman Hermanowa II 26 7 25:93 2-1-23


Strzelcy Błażowianka II

Bramki
Marek Przybyło

5
Paweł Chuchla

4
Barłomiej Kruczek

4
Mirosław Barabasz

3
Stanisław Pociask

2
Tomasz Sobczyk

2
Mateusz Jamróz

1
Dawid Gwazdacz

1
Paweł Majcher

1
   
   

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

10
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

10
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

10
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

10
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

131
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: admin
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60