Mateusz Dec (79 Michał Bonecki) MARCIN SOBKOWICZ
Seweryn Stafiej (75 Piotr Pomykała) TOMASZ DREWNIAK
Mateusz Petryk (72 Dawid Łysik) PIOTR KRUCZEK
Mateusz Walkowicz MIROSŁAW MAKARA

W kolejnej rundzie rozgrywek V ligi Błażowianka grała na wyjeździe w Łańcucie z tamtejszym ŁKS-em. Od początku oba zespoły nastawiły się na grę kombinacyjną i raz po raz pod obiema bramkami dochodziło do gorących spięć. Gospodarze swoją siłę napędową skierowali w Mateusza Walkowicza, który siał popłoch w naszej defensywie. Jednak gdy znalazł się on w dogodnych sytuacjach powstrzymywany był przez naszych defensorów. Z naszej strony bardzo dobrze prezentował się Rafał Kanach, który jako pierwszy zagroził bezpośrednio bramkarzowi gospodarzy, Marcin Sobkowicz z prawego skrzydła zagrał w pole karne tam Rafał Kanach w prosty sposób ograł obrońcę, ale jego strzał znakomicie obronił Migut. Jednak w 24 minucie nasz młody pomocnik musiał opuścić plac gry, gdyż przy wybijaniu piłki przez obrońcę został trafiony nią w twarz i z raną ciętą musiał udać się do szpitala na zabieg szycia. Od tego momentu z Błażowianki jakby uszło powietrze choć zaraz po wejściu na plac gry Paweł Majcher przeprowadził solowy rajd, niestety strzał z 25 metrów poszybował obok bramki. Błażowianka bladła i czekała na przerwę, a to niestety nie mogło przynieść sukcesu wręcz straty. W 41 minucie Marek Kruczek sfaulował rywala na 25 metrze, Mateusz Walkowicz uderzył przy słupku i musieliśmy zaczynać grę od środka. jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po stracie gola a już przegrywaliśmy 0-2, Hubert Serwatka stracił piłkę w środku pola, tą otrzymał wszędobylski Mateusz Walkowicz ograł dwóch naszych graczy podał do Mateusza Deca a ten z pierwszej piłki do Jakuba Sowy, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować ją do siatki. W przerwie w szatni Błażowianki padły ostre słowa i drugą połowę rozpoczęliśmy od mocnego akcentu, Tomasz Drewniak dokładnie wypuścił w uliczkę Marcina Sobkowicza, a ten w sytuacji jeden na jeden z Krystianem Migutem nie dał mu szans strzelając pod poprzeczkę. Od tego momentu niepodzielnie na placu gry panował jeden zespół, podopieczni Tomasza Drewniaka. Po rzucie wolnym w wykonaniu Piotra Kruczka, Pawłowi Majcherowi w zdobyciu wyrównania przeszkodził strzelec bramki kontaktowej. Mirosław Makara robił co mógł, ogrywał rywali, ale znów brakowało odważnej decyzji strzeleckiej. Marek Kruczek znakomicie radzący sobie na lewej obronie przeprowadził sześćdziesięciometrowy rajd zakończony niecelnym strzałem. Piotr Kruczek główkował minimalnie nad poprzeczką, przeciwnik próbował grać z kontry na szybkiego Walkowicza, którego w drugiej połowie skutecznie blokowali defensorzy, lub jego strzały bronił bez problemu Ireneusz Jamrozik. Wreszcie w 83 minucie znów Tomasz Drewniak znakomicie podał za linię obrony, a wbiegający na wolne pole Mirosław Makara strzałem z woleja pokonał Miguta. W końcówce nadal przeważali goście, ale brakło czasu na zdobycie zwycięskiej bramki.