Nazwa Użytkownika Hasło      Zapamiętaj mnie
Błażowianka Błażowa - Oficjalny portal klubowy
Tuesday, March 26, 2019
Nawigacja
Strona Główna
Błażowa
Klub
Zarząd
Stadion
Historia
Sponsorzy
Partnerzy
Kontakt

Seniorzy
Kadra
Wyniki
Tabela
Strzelcy

Juniorzy młodsi
Informacja
Wyniki


Wyniki Archiwalne
1959 - 1968
1968 - 1978
1978 - 1988
1988 - 1998
1998 - 2008
2008 - 2018
Błażowianka II





Stronę dla Was tworzą:

majster

Kociak

temik3

Sopel

Facebook
LKS Błażowianka Błażowa

KLIKNIJ NA HERB
Farma banerów











SEZON 2013/2014

XXVI kolejka - 22 czerwiec 2014r..

Błażowianka Błażowa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
4:2 (2:2)
Błękit Żołynia Wisłok Czarna
3:0 (2:0)
ŁKS Łukawiec Palkovia Palikówka
1:2 (0:0)
Start Brzóza Stadnicka Markovia Markowa
5:1 (3:1)
Szarotka Rogóżno Zorza Trzeboś
1:2 (0:1)
Grom Handzlówka Arka Albigowa
2:2 (1:1)
Leśna Wólka Podleśna Tatyna Dylągówka
2:1 (1:1)

XXV kolejka - 15 czerwiec 2014r..

Zorza Trzeboś Błażowianka Błażowa
1:1 (1:1)
Markovia Markowa Leśna Wólka Podleśna
0:1 (0:0)
Tatyna Dylągówka Błękit Żołynia
1:0 (0:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Grom Handzlówka
0:2 (0:1)
Palkovia Palikówka Start Brzóza Stadnicka
3:2 (2:0)
Arka Albigowa ŁKS Łukawiec
3:2 (2:1)
Wisłok Czarna Szarotka Rogóżno
4:1 (2:0)

XXIV kolejka - 8 czerwiec 2014r..

Błażowianka Błażowa Wisłok Czarna
2:0 (1:0)
Błękit Żołynia Markovia Markowa
3:0 (1:0)
Leśna Wólka Podleśna Palkovia Palikówka
0:5 (0:2)
ŁKS Łukawiec Start Brzóza Stadnicka
1:6 (1:2)
Grom Handzlówka Zorza Trzeboś
1:0 (1:0)
Arka Albigowa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
6:2 (3:2)
Szarotka Rogóżno Tatyna Dylągówka
1:0 (1:0)

XXIII kolejka - 1 czerwiec 2014r..

Tatyna Dylągówka Błażowianka Błażowa
1:1 (1:0)
Markovia Markowa Szarotka Rogóżno
1:1 (1:1)
Palkovia Palikówka Błękit Żołynia
1:3 (0:2)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka ŁKS Łukawiec
3:1 (1:0)
Start Brzóza Stadnicka Leśna Wólka Podleśna
7:1 (5:1)
Zorza Trzeboś Arka Albigowa
3:2 (1:1)
Wisłok Czarna Grom Handzlówka
4:1 (2:0)

XXII kolejka - 25 maj 2014r..

Błażowianka Błażowa Markovia Markowa
2:2 (0:1)
Błękit Żołynia Start Brzóza Stadnicka
3:0 (2:0)
Szarotka Rogóżno Palkovia Palikówka
4:0 (1:0)
ŁKS Łukawiec Leśna Wólka Podleśna
5:1 (1:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Zorza Trzeboś
3:0 (1:0)
Arka Albigowa Wisłok Czarna
0:1 (0:1)
Grom Handzlówka Tatyna Dylągówka
1:1 (:)

XXI kolejka - 18 maj 2014r..

Palkovia Palikówka Błażowianka Błażowa
0:1 (0:1)
Start Brzóza Stadnicka Szarotka Rogóżno
1:0 (0:0)
Leśna Wólka Podleśna Błękit Żołynia
1:1 (1:0)
Wisłok Czarna Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:2 (1:1)
Markovia Markowa Grom Handzlówka
1:1 (1:1)
Tatyna Dylągówka Arka Albigowa
0:1 (0:0)
Zorza Trzeboś ŁKS Łukawiec
0:1 (0:1) zweryfikowany 3:0 vo za grę nieuprawnionego zawodnika

XX kolejka - 11 maj 2014r..

Błażowianka Błażowa Start Brzóza Stadnicka
2:0 (0:0)
ŁKS Łukawiec Błękit Żołynia
0:4 (0:3)
Grom Handzlówka Palkovia Palikówka
1:3 (1:1)
Szarotka Rogóżno Leśna Wólka Podleśna
2:1 (2:0)
Zorza Trzeboś Wisłok Czarna
0:2 (0:2)
Arka Albigowa Markovia Markowa
0:2 (0:1)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Tatyna Dylągówka
4:1 (2:1)

XIX kolejka - 4 maj 2014r..

Leśna Wólka Podleśna Błażowianka Błażowa
2:1 (1:0)
Błękit Żołynia Szarotka Rogóżno
4:0 (1:0)
Palkovia Palikówka Arka Albigowa
2:0 (1:0)
Markovia Markowa Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:2 (0:1)
Start Brzóza Stadnicka Grom Handzlówka
1:0 (1:0)
Tatyna Dylągówka Zorza Trzeboś
2:0 (2:0)
Wisłok Czarna ŁKS Łukawiec
1:1 (1:0)

XVIII kolejka - 27 kwiecień 2014r..

Błażowianka Błażowa Błękit Żołynia
1:0 (1:0)
ŁKS Łukawiec Szarotka Rogóżno
3:0 (2:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Palkovia Palikówka
3:2 (0:0)
Grom Handzlówka Leśna Wólka Podleśna
8:0 (5:0)
Zorza Trzeboś Markovia Markowa
0:1 (0:0)
Arka Albigowa Start Brzóza Stadnicka
0:1 (0:0)
Wisłok Czarna Tatyna Dylągówka
1:2 (0:1)

XVII kolejka - 19 kwiecień 2014r..

Szarotka Rogóżno Błażowianka Błażowa
4:2 (1:1)
Błękit Żołynia Grom Handzlówka
2:1 (1:1)
Leśna Wólka Podleśna Arka Albigowa
0:1 (0:0)
Markovia Markowa Wisłok Czarna
2:2 (0:0)
Start Brzóza Stadnicka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:0 (1:0)
Palkovia Palikówka Zorza Trzeboś
2:0 (0:0)
Tatyna Dylągówka ŁKS Łukawiec
6:2 (3:2)

XVI kolejka - 13 kwiecień 2014r..

ŁKS Łukawiec Błażowianka Błażowa
2:1 (0:1)
Grom Handzlówka Szarotka Rogóżno
2:0 (1:0)
Arka Albigowa Błękit Żołynia
2:1 (1:1)
Wisłok Czarna Palkovia Palikówka
0:2 (0:1)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Leśna Wólka Podleśna
4:0 (0:0)
Zorza Trzeboś Start Brzóza Stadnicka
4:0 (2:0)
Tatyna Dylągówka Markovia Markowa
7:1 (2:1)

XV kolejka - 6 kwiecień 2014r..

Błażowianka Błażowa Grom Handzlówka
3:3 (0:2)
Szarotka Rogóżno Arka Albigowa
0:0 (0:0)
Błękit Żołynia Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:1 (1:1)
Leśna Wólka Podleśna Zorza Trzeboś
1:1 (0:0)
Markovia Markowa ŁKS Łukawiec
0:3 (0:2)
Start Brzóza Stadnicka Wisłok Czarna
0:0 (0:0)
Palkovia Palikówka Tatyna Dylągówka
5:0 (2:0)

XIV kolejka - 30 marzec 2014r..

Arka Albigowa Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
ŁKS Łukawiec Grom Handzlówka
0:2 (0:1)
Zorza Trzeboś Błękit Żołynia
2:4 (0:2)
Wisłok Czarna Leśna Wólka Podleśna
3:2 (2:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Szarotka Rogóżno
2:1 (0:1)
Tatyna Dylągówka Start Brzóza Stadnicka
0:1 (0:1)
Markovia Markowa Palkovia Palikówka
2:0 (1:0)

XIII kolejka - 3 listopad 2013r..

Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błażowianka Błażowa
0:0 (0:0)
Wisłok Czarna Błękit Żołynia
3:0 (2:0)
Palkovia Palikówka ŁKS Łukawiec
2:0 (0:0)
Markovia Markowa Start Brzóza Stadnicka
1:2 (0:2)
Zorza Trzeboś Szarotka Rogóżno
0:0 (0:0)
Arka Albigowa Grom Handzlówka
2:0 (0:0)
Tatyna Dylągówka Leśna Wólka Podleśna
1:1 (1:0)

XII kolejka - 28 pażdziernik 2013r..

Błażowianka Błażowa Zorza Trzeboś
1:1 (0:0)
Leśna Wólka Podleśna Markovia Markowa
2:3 (0:2)
Błękit Żołynia Tatyna Dylągówka
1:1 (0:0)
Grom Handzlówka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:0 (0:0)
Start Brzóza Stadnicka Palkovia Palikówka
3:2 (1:2)
ŁKS Łukawiec Arka Albigowa
1:4 (1:2)
Szarotka Rogóżno Wisłok Czarna
4:0 (1:0)

XI kolejka - 21 październik 2013r..

Wisłok Czarna Błażowianka Błażowa
3:1 (0:0)
Markovia Markowa Błękit Żołynia
3:0 (0:0)
Palkovia Palikówka Leśna Wólka Podleśna
0:3 (0:1)
Start Brzóza Stadnicka ŁKS Łukawiec
2:1 (1:0)
Zorza Trzeboś Grom Handzlówka
0:1 (0:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Arka Albigowa
3:0 (1:0)
Tatyna Dylągówka Szarotka Rogóżno
1:2 (0:1)

X kolejka - 13 pażdziernik 2013r..

Błażowianka Błażowa Tatyna Dylągówka
3:0 (1:0)
Szarotka Rogóżno Markovia Markowa
1:2 (1:2)
Błękit Żołynia Palkovia Palikówka
1:4 (1:4)
ŁKS Łukawiec Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:3 (0:1)
Leśna Wólka Podleśna Start Brzóza Stadnicka
0:3 (0:2)
Arka Albigowa Zorza Trzeboś
1:1 (0:0)
Grom Handzlówka Wisłok Czarna
1:3 (1:1)

IX kolejka - 6 październik 2013r..

Markovia Markowa Błażowianka Błażowa
1:0 (0:0)
Start Brzóza Stadnicka Błękit Żołynia
2:1 (0:0)
Palkovia Palikówka Szarotka Rogóżno
1:3 (0:3)
Leśna Wólka Podleśna ŁKS Łukawiec
3:1 (0:0)
Zorza Trzeboś Orzeł Wólka Niedźwiedzka
1:2 (0:2)
Wisłok Czarna Arka Albigowa
2:4 (1:3)
Tatyna Dylągówka Grom Handzlówka
1:0 (1:0)

VIII kolejka - 29 wrzesień 2013r..

Błażowianka Błażowa Palkovia Palikówka
2:2 (1:0)
Szarotka Rogóżno Start Brzóza Stadnicka
2:1 (1:0)
Błękit Żołynia Leśna Wólka Podleśna
1:0 (0:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Wisłok Czarna
3:0 (1:0) zweryfikowano 0:3 vo za brak porządku na stadionie
Grom Handzlówka Markovia Markowa
1:1 (1:1)
Arka Albigowa Tatyna Dylągówka
2:1 (1:0)
ŁKS Łukawiec Zorza Trzeboś
4:0 (2:0)

VII kolejka - 20/22 wrzesień 2013r..

Start Brzóza Stadnicka Błażowianka Błażowa
0:2 (0:1)
Błękit Żołynia ŁKS Łukawiec
3:2 (2:0)
Palkovia Palikówka Grom Handzlówka
2:2 (2:0)
Leśna Wólka Podleśna Szarotka Rogóżno
2:3 (1:2)
Wisłok Czarna Zorza Trzeboś
1:3 (0:2)
Markovia Markowa Arka Albigowa
1:0 (1:0)
Tatyna Dylągówka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:5 (1:2)

VI kolejka - 15 wrzesień 2013r..

Błażowianka Błażowa Leśna Wólka Podleśna
1:0 (0:0)
Szarotka Rogóżno Błękit Żołynia
5:1 (2:0)
Arka Albigowa Palkovia Palikówka
0:0 (0:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Markovia Markowa
3:0 (1:0)
Grom Handzlówka Start Brzóza Stadnicka
2:1 (2:1)
Zorza Trzeboś Tatyna Dylągówka
3:1 (0:0)
ŁKS Łukawiec Wisłok Czarna
1:2 (0:0)

V kolejka - 8 wrzesień 2013r..

Błękit Żołynia Błażowianka Błażowa
1:2 (1:2)
Szarotka Rogóżno ŁKS Łukawiec
1:2 (0:2)
Palkovia Palikówka Orzeł Wólka Niedźwiedzka
2:4 (1:2)
Leśna Wólka Podleśna Grom Handzlówka
2:0 (0:0)
Markovia Markowa Zorza Trzeboś
4:1 (2:0)
Start Brzóza Stadnicka Arka Albigowa
2:1 (1:0)
Tatyna Dylągówka Wisłok Czarna
0:2 (0:2)

IV kolejka - 1 wrzesień 2013r..

Błażowianka Błażowa Szarotka Rogóżno
3:6 (2:1)
Grom Handzlówka Błękit Żołynia
1:1 (0:0)
Arka Albigowa Leśna Wólka Podleśna
0:1 (0:1)
Wisłok Czarna Markovia Markowa
1:2 (0:0)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Start Brzóza Stadnicka
7:3 (2:2)
Zorza Trzeboś Palkovia Palikówka
1:0 (1:0)
ŁKS Łukawiec Tatyna Dylągówka
0:1 (0:1)

III kolejka - 25 sierpień 2013r..

Błażowianka Błażowa ŁKS Łukawiec
1:3 (1:1)
Szarotka Rogóżno Grom Handzlówka
2:4 (2:1)
Błękit Żołynia Arka Albigowa
2:0 (0:0)
Palkovia Palikówka Wisłok Czarna
2:4 (2:1)
Leśna Wólka Podleśna Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:2 (0:0)
Start Brzóza Stadnicka Zorza Trzeboś
3:2 (1:2)
Markovia Markowa Tatyna Dylągówka
1:2 (0:0)

II kolejka - 18 sierpień 2013r..

Grom Handzlówka Błażowianka Błażowa
0:1 (0:0)
Arka Albigowa Szarotka Rogóżno
1:3 (1:2)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka Błękit Żołynia
4:2 (1:0)
Zorza Trzeboś Leśna Wólka Podleśna
1:2 (0:0)
ŁKS Łukawiec Markovia Markowa
1:1 (1:1)
Wisłok Czarna Start Brzóza Stadnicka
3:3 (2:0)
Tatyna Dylągówka Palkovia Palikówka
3:1 (1:0)

I kolejka - 11 sierpień 2013r..

Błażowianka Błażowa Arka Albigowa
4:1 (3:0)
Grom Handzlówka ŁKS Łukawiec
2:2 (1:0)
Błękit Żołynia Zorza Trzeboś
1:0 (1:0)
Leśna Wólka Podleśna Wisłok Czarna
3:1 (1:1)
Szarotka Rogóżno Orzeł Wólka Niedźwiedzka
0:2 (0:1)
Start Brzóza Stadnicka Tatyna Dylągówka
1:1 (0:0)
Palkovia Palikówka Markovia Markowa
2:1 (2:1)



TABELA A KLASA SEZON 2013/2014

Lp.
Drużyna
Mecze
Pkt.
Bramki
W-R-P
1.
Orzeł Wólka Niedźwiedzka
26
57
63-35
18-3-5
2.
Start Brzóza Stadnicka
26
48
52-40
15-3-8
3.
Błażowianka Błażowa
26
41
42-35
11-8-7
4.
Błękit Żołynia
26
40
44-37
12-4-10
5.
Wisłok Czarna
26
40
47-42
12-4-10
6.
Szarotka Rogóżno
26
39
47-42
12-3-11
7.
Markovia Markowa
26
36
34-43
10-6-10
8.
Palkovia Palikówka
26
36
47-44
11-3-12
9.
Grom Handzlówka
26
33
39-35
8-9-9
10.
Arka Albigowa
26
32
33-37
9-5-12
11.
Tatyna Dylągówka
26
32
37-42
9-5-12
12.
Leśna Wólka Podleśna
26
30
31-56
9-3-14
13.
Zorza Trzeboś
26
26
30-41
7-5-14
14.
ŁKS Łukawiec
26
24
40-57
7-3-16




Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Banery
V liga
30 kolejka

Reslogistic Błażowianka Błażowa


Błęki Żołynia


16.06.2018r. (sobota)


2:1 (1:0)


Tabela
V LIGA
1.Głogovia
000-0
2.Błażowianka 000-0
3.Strumyk000-0
4.Błękit000-0
5.Strug
000-0
6.Jedność
000-0
7.Stobierna000-0
8.Bratek0 0 0-0
9.Sokół
000-0
10.Wisłok 000-0
11.Resovia II000-0
11.Trzebownisko000-0
12.Zaczernie
000-0
14.Sawa000-0
15.Włókniarz000-0
16.Orzeł
000-0
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Administrator
15/03/2017 18:38
Sparing juniorów ze Strugiem w sobotę o 13:00. Zbiórka 12:00 w klubie.

Administrator
20/02/2017 13:23
Zapraszam do poczytania i logowania.

Administrator
03/01/2017 09:54
Trening 12 styczeń, czwartek 18.30Od pierwszego treningu zapowiada się ciężka praca. Zapraszamy wszystkich piłkarzy

Administrator
28/12/2016 08:51
29 grudzień (czwartek) 18.30 hala, proszę o obecność wszystkich piłkarzy Błażowianki.

temik3
22/11/2016 16:18
Hala dla Błażowianki : pon. 20.00 czw. 18.30

Archiwum
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 87
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: marcinirzyk
Tabela juniorzy 99
Klasa A1 (junior)
1.Błażowianka82120-7
2.Wisłok81841-17
3.Włókniarz81853-6
4.Jedność81441-21
5.Tatyna81030-24
6.Start8915-43
7.Sokół8713-23
8.Budovia8510-25
9.Sawa833-60